10 Akcesoriów do telefonów komórkowych

10 Akcesoriów do telefonów komórkowych

Od futerałów po przystawki do aparatów fotograficznych – istnieje cała branża poświęcona uczynieniu Twojego smartfona jeszcze inteligentniejszym. Ale przy tak wielu możliwościach wyboru, jak możesz znaleźć akcesoria do telefonu komórkowego, które są właśnie dla Ciebie? W tym przewodniku przedstawiamy wspólne uzupełnienia i sposoby, w jaki mogą one poprawić Twój styl życia.

Praktyczne Must-Haves

  1. Ochraniacze ekranu

Cienka, lekka pokrywa nad ekranem telefonu może zapobiec jego rozbiciu, jeśli zostanie upuszczony, gdy dzieci grają w grę lub próbujesz pstryknąć strzały na koncercie. Uaktualnij do jednego z powłoką oleofobową w celu ochrony przed smugami i nieporządanymi odciskami palców.

  1. Przypadki ochronne

Obudowa telefonu, która przedkłada ochronę nad estetykę, będzie lepiej chronić urządzenie przed uderzeniami, upadkami i żywiołami. Aby uzyskać dodatkowe zabezpieczenia, poszukaj futerału z osłonami na przyciski i wbudowanym ochraniaczem ekranu.

  1. Inteligentne etykiety

Te tagi z funkcją Bluetooth sprawiają, że znalezienie telefonu w razie jego zaginięcia to pestka. Można je również przymocować do kluczy, torebki lub plecaka dziecka, aby śledzić go w parku.

  1. Stoiska

Stojaki ułatwiają przyjaciołom dzielenie się ekranem podczas oglądania filmu, a także uwalniają ręce do wielu zadań podczas przygotowywania kolacji lub pracy.

  1. Szybka ładowarka do telefonów

Jeśli pędzisz przez drzwi, prawdopodobnie nie masz czasu na pełne naładowanie telefonu. Te superszybkie ładowarki szybko doładowują baterie, dzięki czemu masz wystarczająco dużo soku, aby dostać się do biura.

Atuty przenośne

  1. Uchwyt samochodowy lub 7. rowerowy

Trzymanie telefonu w ręku nie wchodzi w grę, ponieważ w ten sposób można poruszać się po drogach. Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy na czterech kółkach czy na dwóch, uchwyt na telefon trzyma urządzenie stabilnie i pozwala na sprawdzanie map i kontrolowanie odtwarzania multimediów bez spuszczania wzroku z drogi przez zbyt długi czas.

  1. Ładowarka do telefonów USB

Jeśli podczas podróży polegasz na nawigacji GPS lub słuchasz audiobooków czy podcastów, to wyposażenie samochodu w ładowarkę do telefonu USB sprawia, że bateria jest naładowana przez cały czas podróży.

  1. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

Muzyka i podcasty pomagają zagłuszać hordy dojeżdżających do pracy, ale sznurki mogą zaczepiać się o kołowrotki i plecaki. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth łagodzą ten problem poprzez bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z Twojego smartfonu.

  1. Baterie zewnętrzne

Nie zawsze jest dostępne gniazdo zasilania, gdy go potrzebujesz, ale z zewnętrzną baterią nosisz w kieszeni prąd, więc nie potrzebujesz go, aby utrzymać telefon zasilany podczas wyjazdów z dala od cywilizacji.

http://smartfonupdate.pl/

Previous Jak gotować czerwony Ryż?
Next Tłumaczenia stron internetowych

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Moda na festiwale

Trudno zliczyć wszystkie festiwale, jakie odbywają się na terenie naszego kraju. Wszystkim melomanom zapierają dech w piersiach, przez co każdego roku powstaje ich coraz więcej. Jeszcze do niedawna, aby można

Life&Style 0 Comments

Szał przedświątecznych zakupów sprzyja złodziejom

Przedświąteczna gorączka zakupowa to czas żniw dla złodziei. Brak uwagi może się skończyć utratą pieniędzy i kart, a także dokumentów, co może mieć poważne konsekwencje. Tylko w III kw. tego roku za pomocą

Life&Style 0 Comments

Najlepsze smartfony 2020: Najlepsze telefony komórkowe dostępne w sprzedaży już dziś

Smartfon jest centrum współczesnego świata, jest nie tylko niezbędny do komunikacji, ale także do rozrywki, sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi i stałym towarzyszem. Nieustannie aktualizujemy nasz najlepszy przewodnik po smartfonach, aby

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź