40-latek zatrzymany za rozbój

40-latek zatrzymany za rozbój

Funkcjonariusze z I Komisariatu Policji w Łodzi zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który w zakładzie bukmacherskim zaatakował 19-letnią pracownicę i ukradł z kasetki prawie 1800 złotych. Sąd zadecydował o aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

28 lipca 2019 roku policjanci z I Komisariatu KMP w Łodzi zostali powiadomieni o rozboju w punkcie zakładów bukmacherskich przy Alei Piłsudskiego. Sprawca uderzył w twarz 19-letnią pracownicę punktu i zagroził jej pozbawieniem życia. Następnie ukradł z kasetki prawie 1800 złotych po czym uciekł. Na miejscu zdarzenia kryminalni zabezpieczyli okoliczny monitoring i przesłuchali świadka zdarzenia. Wnikliwa analiza zebranych dowodów przyniosła efekty. 21 sierpnia 2019r policjanci wytypowali 40-latka podejrzanego o ten rozbój. Mężczyzna nie był dotąd notowany. Stróże prawa zatrzymali wytypowanego mężczyznę w pobliżu ulicy Marysińskiej. Podczas rozmowy z policjantami 40-latek początkowo wypierał się udziału w rozboju. Tłumaczył policjantom, że nie uderzył i nie okradł kobiety. Do zarzucanych mu czynów przyznał się dopiero podczas przesłuchania w sądzie. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous Utonęła 47-letnia kobieta
Next WYŁUDZIŁ PRAWIE PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Śmiertelny wypadek w miejscowości Grabek

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Grabek w gminie Szczerców. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć poniósł 39-letni bełchatowianin. 14 lutego 2018 roku bełchatowscy

Wiadomości 0 Comments

Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.

Wiadomości 0 Comments

Dzielnicowy po służbie zatrzymał złodziei

Wracający ze służby dzielnicowy zatrzymał dwóch mężczyzn, którzy okradli sklepy na osiedlu Retkinia w Łodzi. Wpadli, gdy w autobusie chwalili się swoim łupem. 29 maja 2018r po godz.16.00 st.sierż. Bartłomiej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź