7 Wskazówki dotyczące wyboru wzoru karty z podziękowaniem

7 Wskazówki dotyczące wyboru wzoru karty z podziękowaniem

Na tym stanowisku zostanie udostępnionych 7 wskazówek dotyczących wyboru karty z podziękowaniami. Wybór kartki na odręczny banknot może być przytłaczający. Te 7 wskazówek pomoże Ci uniknąć paraliżu analizy.

Szukaj kart, które są puste w środku, ponieważ będziesz chciał napisać własną wiadomość. Wszystkie przykładowe karty są dostępne na stronie Amazon, a zdjęcia są linkami partnerskimi Amazon. Jeśli klikniesz na Amazon i dokonasz zakupu, mogę otrzymać prowizję (bez dodatkowych kosztów dla Ciebie!). Sam nie kupiłem wszystkich tych kart, więc koniecznie przeczytaj recenzje!

#1: Klasyczne „Dziękuję” na awersie karty będzie działać na wszystkie okazje

To białe kartki z podziękowaniem napisane na przedniej stronie kartki i nic więcej. Nie ma innego wzoru. Może wyglądają na podstawowe, ale będą przekazywać „Dziękuję”.

Jest to dobry wybór, jeśli czujesz się przytłoczony ilością wyborów. Wciąż będzie wybór, ponieważ „Dziękuję” będzie w różnych kolorach i czcionkach.

#2: Wybierz motyw, który ci się podoba!

Karty mogą, ale nie muszą mieć Podziękowania na zewnątrz. Uwielbiam koty. Kiedy przesyłam wam notatki z podziękowaniami, czasami używam notatek z podziękowaniami o tematyce kotowej, ponieważ lubię koty. Jeśli jest coś, co naprawdę Ci się podoba, użyj jej. Teraz, jeżeli wiesz, że odbiorca nienawidzi kotów, prawdopodobnie najlepiej nie wybierać kartki z motywem kota do wysłania.

#3: Wybierz motyw, który podoba się odbiorcy!

Moja najstarsza siostra kocha ptaki. Kiedy wysyłam jej list z podziękowaniem, list o tematyce ptasiej byłby w porządku. Jeśli dobrze znasz odbiorcę, idź z czymś, co ci się spodoba.

Docenią to, że wybrałaś kartkę z myślą o nich. Otrzymałem kartkę z podziękowaniem od mojego brata z fioletowym kwiatem na niej. On wie, jak bardzo lubię fioletowy!

#4: Bądź uprzejmy dla niewidomego koloru

Jeśli wysyłasz notatkę do kogoś, kto jest niewidomy kolorystycznie, najlepiej trzymać ją białą kartką i ciemnym tuszem. To zagwarantuje, że będą mogli ją przeczytać!

Raz wysłałam tacie (jest kolorowo-niewidomy) kartkę z podziękowaniami na fioletowej kartce. Moja mama musiała mu ją przeczytać! Nie było wystarczającego kontrastu między kolorem papieru a tuszem, żeby mógł zobaczyć słowa. oops!

#5: Wybierz projekt, który będzie kojarzony z tobą

Inną opcją jest wybranie jednego wzoru, który bardzo Ci się podoba i wykorzystanie go do każdego podziękowania, które wysyłasz. Jeśli ma on wyróżniający się wzór koperty, ludzie będą wiedzieć, że jest on od Ciebie, jak tylko zobaczą go w swojej skrzynce pocztowej!

Jeśli napiszesz podziękowania do swoich współpracowników, a oni umieszczą je przy biurku, inni będą wiedzieli, od kogo jest twoja notatka z podziękowaniami, po prostu widząc ją.

Ta opcja działa również wtedy, gdy masz wrażenie, że jest zbyt wiele możliwości wyboru. Znajdź taki, który Ci się podoba i trzymaj się go. Eliminuje to czas i energię potrzebne do przeglądu opcji w przyszłości.

Możesz również wybrać kartę z monogramem lub mieć spersonalizowaną kartę z Twoim imieniem i nazwiskiem na niej.

#6: Wybierz kartę tematyczną na swoją imprezę

Pobierasz się? Wybierz temat ślubu – dziękuję. Masz baby shower? Idź z tematem baby shower. Skończyłeś szkołę średnią czy college? Wybierz temat ukończenia szkoły lub kartkę z logo szkoły.

#7: Wybierz swój ulubiony kolor

Moim ulubionym kolorem jest fioletowy, więc mam tendencję do preferowania fioletowych karteczek. Fioletowy może być „dziękuję” na klasycznej kartce z podziękowaniami (patrz wskazówka 1). Albo prawdziwa karta może być fioletowa. Jeśli wybierzesz swój ulubiony kolor, ale pamiętaj o wskazówce nr 3!

https://projektwizytowka.pl/

Previous Efekty stosowania kwasu hialuronowego
Next W łódzkich szkołach powstaną pracownie ekologiczne.

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Jak zaaranżować idealną sypialnie dla naszej księżniczki

Bez względu na to, czy nasza mała księżniczka jest miłośniczką fantastycznych smoków, prehistorycznych dinozaurów, czy uwielbia błyszczące dodatki, warto spełnić jej marzenie i zaaranżować pokoik księżniczki w taki sposób, by

Life&Style 0 Comments

Jak gotować czerwony Ryż?

Minęły już czasy, kiedy wyglądaliśmy tylko na brązowy ryż jako zdrową alternatywę dla ryżu. Tutaj mamy kolejną odmianę, która doda smaku i koloru do Twojej karty diety w dniach odchudzania

Life&Style 0 Comments

Spożycie kokainy rośnie po raz pierwszy od dekady – dane z USA

Raport z Office of National Drug Control Policy (ONDCP) wskazuje, że nastąpił wzrost produkcji kokainy w Kolumbii – ale w ciągu ostatnich pięciu lat liczba ta utrzymywała się w USA

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź