Gdzie zrobić formę „na igłę”? Kluby fitness i siłownie w Łodzi

Gdzie zrobić formę „na igłę”? Kluby fitness i siłownie w Łodzi

Łódź to szczególne miejsce dla klubów fitness Just GYM. Sieć otwiera tam właśnie drugi z trzech zaplanowanych klubów na ul. Rembielińskiego. Pierwszy został otwarty w zeszłym roku na ulicy Rewolucji1905 r. Oferta klubu i siłowni obejmuje wstęp 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Karnet OPEN za 69 zł w przedsprzedaży to oferta skierowana do klubowiczów chcących bez żadnych ograniczeń korzystać z nowego sprzętu na siłowni, energetycznych zajęć fitness czy też z 12 stref w Just GYM Łódź.

Strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn półwolnych, strefa cross fit, strefa HIIT i wiele innych pozwalających osiągnąć swoje cele fitnessowe.

Joga, step, crossfit czy trampoliny – co wybrać w Łodzi

Kupując karnet OPEN  do siłowni i klubu fitness w Łodzi klubowicz może korzystać ze wszystkich stref w siłowni. W cenie są również zajęcia fitness prowadzone na sali. Każdy z klubowiczów ma możliwość doboru zajęć do własnych potrzeb i może korzystać z nich dowolną ilość razy w miesiącu.

Just GYM Łódź to :

 • zajęcia fitness w cenie karnetu,
 • treningi personalne umawiane indywidualnie,
 • niska cena za siłownię,
 • klub fitness otwarty całą dobę,
 • aerobik w Łodzi.

Jak wybrać klub fitness w Łodzi?

Spośród oferty Just GYM Łódź można wybrać:

 • KARNET 24h,
 • KARNET 7-DAY,
 • KARNET OPEN,
 • KARNET 6 miesięcy,
 • KARNET 12 miesięcy.

Czy zajęcia fitness gwarantują sukces w odchudzaniu?

Spośród zajęć w klubie można wybrać zajęcia tabaty, jogi czy zumby. Klubowicze mogą też rezerwować treningi u trenera personalnego pomagającego osiągnąć wymarzone cele.

Najczęściej nasi klubowicze zaczynają ćwiczyć w klubie fitness szukając odpowiedzi na pytanie:

 • Jak schudnąć?
 • Jak wyrzeźbić ciało?
 • Jak zrehabilitować się po wypadku?

TERMINARZ ZAJĘĆ FITNESS >> SPRAWDŹ

Treningi personalne.

Trener personalny w Łodzi  może pomóc w osiągnięciu celu jakim jest: jak schudnąć na siłowni, jak wyrzeźbić ciało, jak nabrać formy przed latem, jak zadbać o zdrowie. Na treningi osobiste można umówić się bezpośrednio z trenerem lub skorzystać z pomocy Managera w klubie. W klubie Just GYM w Łodzi  są również plany treningowe dla różnych poziomów zaawansowania. Dostępny plan treningowy umożliwia ćwiczenia samodzielne bez pomocy trenera, ale z wykorzystaniem najnowszego sprzętu fitness marki Matrix i Escape Fitness.

Dopasowane treningi personalne czy też samodzielne ćwiczenia na siłowni otwartej w systemie 24h /7 dni /365 dni pomogą osiągnąć te cele. Plany treningowe dostępne w naszej siłowni umożliwiają treningi siłowe, jak i wydolnościowe.

Jaki karnet na siłownię wybrać

Spośród oferty łódzkich siłowni wyróżnia się Just GYM – to siłownia otwarta całą dobę z nowym sprzętem fitness, oferująca zajęcia fitness w cenie i to wszystko za miesięczny KARNET OPEN 69 zł

Just GYM ŁÓDŹ

93-575 Łódź
ul. Rembielińskiego 16
tel. +48 575 330 710
email: lodz.rembielinskiego@justgym.pl

www.justgym.pl

 

Kluby Just GYM w Łodzi:

Rembielińskiego 16

https://justgym.pl/nasze-kluby/lodz-ul-rembielinskiego/

Otwarcie 13 października

Piotrkowska 155

https://justgym.pl/nasze-kluby/lodz-ul-piotrkowska/

Wkrótce otwarcie

Rewolucji 1905 r. nr 45

https://justgym.pl/nasze-kluby/lodz/

Otwarte

Previous Tłumaczenia stron internetowych
Next Efekty stosowania kwasu hialuronowego

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Czy projekt łazienki jest drogi?

Każdy chciałby, aby jego dom czy mieszkania były urządzone w komfortowy sposób. Szczególnym pomieszczeń w domach i mieszkaniach jest łazienka. Oczywiście każdy urządza ją zgodnie z własnym gustem. Są osoby,

Life&Style 0 Comments

Wzmacniacze zintegrowane w ofercie leben.pl

Każdy miłośnik muzyki z pewnością chce, aby jego sprzęt grający zapewniał dźwięk na najwyższym poziomie. Niezbędne jest do tego odpowiednie wyposażenie. Tym, na co warto na pewno zwrócić uwagę jest

Life&Style 0 Comments

Płynna witamina C – czy po nią sięgać?

Witamina C to składnik, który znajdziemy w wielu różnych suplementach diety zarówno tych z jednym tylko składnikiem jak i takich, które maja w składzie wiele elementów. O tym, że warto

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź