Huawei Honor – smartfon dla każdego

Huawei Honor – smartfon dla każdego

Państwa azjatyckie, przede wszystkim Japonia, Chiny oraz Korea Południowa, słyną z ogromnych producentów sprzętu elektronicznego. Właściwie większość marek urządzeń RTV, AGD czy smartfonów z których korzystamy na co dzień pochodzi właśnie z tamtych regionów. Jednym z najbardziej znanych producentów z Chin jest Huawei. Marka ta cieszy się szczególnie wielką popularnością wśród użytkowników smartfonów.

Przez bardzo długi czas istniało powszechne przekonanie, że chińscy producenci nie mają niczego dobrego do zaoferowania. Co prawda ich produkty są tanie, ale jakość pozostawia zwykle sporo do życzenia. Wątpliwości budziła również innowacyjność tych firm, bowiem powszechnie kojarzone były one jedynie z kopiowaniem rozwiązań innych. Marka Huawei pokazuje, że opinie te powoli przestają być aktualne.

Huawei – od podstaw do giganta

Sama historia marki Huawei jest niezwykle ciekawa i wyjątkowa. Firma ta w stosunkowo krótkim czasie zdołała zbudować prawdziwe imperium i stać się jednym z najważniejszych graczy na światowym rynku smartfonów. Wszystko zaczęło się pod koniec lat 80 w… niewielkiej, rybackiej wiosce. Shenzen, miasto w którym powstała marka, dziś jest jednym z największych ośrodków biznesowych i przemysłowych potężnej chińskiej gospodarki. Wówczas było niewielką miejscowością położoną bezpośrednio przy doskonale rozwiniętym Hong Kongu.

Pod koniec lat 80 władze chińskie zdecydowały o stworzeniu w Shenzen specjalnej strefy ekonomicznej. Otworzyło to mnóstwo możliwości przed każdym, kto miał dobry pomysł na biznes oraz energię do jego realizowania. Założyciel marki Huawei początkowo działał w branży handlowej. Zajmował się raczej wymianą towarów z sąsiednim Hong Kongiem, niż produkowaniem własnych rzeczy. Dopiero po kilku latach handlowania elektroniką firma zaczęła stopniowo tworzyć ofertę zbudowaną z własnych produktów.

Firma Huawei przeszła niesamowity rozwój szczególnie od momentu pojawienia się na rynku smartfonów. Marka szybko zaczęła wdrażać w tej dziedzinie własne rozwiązania i umiejętnie wykorzystywać najnowsze, międzynarodowe standardy. Dzięki temu dziś jest to jedna z największych firm na świecie oraz jeden z głównych producentów smartfonów.

Telefony Huawei

Flagowym produktem marki jest smartfony Huawei Honor. Telefony tego producenta cieszą się wielkim uznaniem między innymi ze względu na dogodne ceny. Nie jest to jednak typowy, tani produkt powszechnie kojarzony z markami chińskimi. Przeciwnie, Huawei Honor DRAGONIST to telefon, który jest w stanie zaoferować naprawdę wysoką jakość. Firma ta jest znana z dużej dbałości o swoje produkty. Zdaniem wielu ludzi jest to jeden z najlepszych telefonów w średniej półce cenowej.

Oferta Huawei jest bardzo rozbudowana. Można w niej znaleźć najróżniejsze telefony, przeznaczone dla osób z bardzo zróżnicowanymi potrzebami. Zdecydowanie warto zatem zainteresować się nią nieco bliżej i poznać oferowane przez nią produkty. Są one dowodem na to, że chińskie firmy również potrafią tworzyć coś na naprawdę wysokim poziomie.

Previous Meble fryzjerskie AYALA - co warto wybrać?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„NA POMOC POSZKODOWANYM…”

W dniach 21.08 – 23.08.2017 roku 44 funkcjonariuszy Kompanii 3 Prewencji Oddziału Prewencji Policji w Łodzi zostali skierowani do pełnienia służby w ramach zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie

Wiadomości 0 Comments

Ponad 200 osób ewakuowanych po zgłoszeniu o ładunku wybuchowym

Po ujawnieniu w jednym z bloków przy ulicy Pomorskiej w Łodzi pocisku kierowanego Malutka oraz kilku granatów policjanci , do czasu przyjazdu wojskowych saperów, wyznaczyli strefę bezpieczeństwa i pomogli w

Wiadomości 0 Comments

Wyczuli zapach marihuany

Policjanci oddziału prewencji w Łodzi pełniący służbę na terenie podległym V Komisariatowi Policji KMP w Łodzi, patrolując park wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Stróże prawa postanowili wylegitymować dwóch siedzących nieopodal mężczyzn.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!