Huawei Honor – smartfon dla każdego

Huawei Honor – smartfon dla każdego

Państwa azjatyckie, przede wszystkim Japonia, Chiny oraz Korea Południowa, słyną z ogromnych producentów sprzętu elektronicznego. Właściwie większość marek urządzeń RTV, AGD czy smartfonów z których korzystamy na co dzień pochodzi właśnie z tamtych regionów. Jednym z najbardziej znanych producentów z Chin jest Huawei. Marka ta cieszy się szczególnie wielką popularnością wśród użytkowników smartfonów.

Przez bardzo długi czas istniało powszechne przekonanie, że chińscy producenci nie mają niczego dobrego do zaoferowania. Co prawda ich produkty są tanie, ale jakość pozostawia zwykle sporo do życzenia. Wątpliwości budziła również innowacyjność tych firm, bowiem powszechnie kojarzone były one jedynie z kopiowaniem rozwiązań innych. Marka Huawei pokazuje, że opinie te powoli przestają być aktualne.

Huawei – od podstaw do giganta

Sama historia marki Huawei jest niezwykle ciekawa i wyjątkowa. Firma ta w stosunkowo krótkim czasie zdołała zbudować prawdziwe imperium i stać się jednym z najważniejszych graczy na światowym rynku smartfonów. Wszystko zaczęło się pod koniec lat 80 w… niewielkiej, rybackiej wiosce. Shenzen, miasto w którym powstała marka, dziś jest jednym z największych ośrodków biznesowych i przemysłowych potężnej chińskiej gospodarki. Wówczas było niewielką miejscowością położoną bezpośrednio przy doskonale rozwiniętym Hong Kongu.

Pod koniec lat 80 władze chińskie zdecydowały o stworzeniu w Shenzen specjalnej strefy ekonomicznej. Otworzyło to mnóstwo możliwości przed każdym, kto miał dobry pomysł na biznes oraz energię do jego realizowania. Założyciel marki Huawei początkowo działał w branży handlowej. Zajmował się raczej wymianą towarów z sąsiednim Hong Kongiem, niż produkowaniem własnych rzeczy. Dopiero po kilku latach handlowania elektroniką firma zaczęła stopniowo tworzyć ofertę zbudowaną z własnych produktów.

Firma Huawei przeszła niesamowity rozwój szczególnie od momentu pojawienia się na rynku smartfonów. Marka szybko zaczęła wdrażać w tej dziedzinie własne rozwiązania i umiejętnie wykorzystywać najnowsze, międzynarodowe standardy. Dzięki temu dziś jest to jedna z największych firm na świecie oraz jeden z głównych producentów smartfonów.

Telefony Huawei

Flagowym produktem marki jest smartfony Huawei Honor. Telefony tego producenta cieszą się wielkim uznaniem między innymi ze względu na dogodne ceny. Nie jest to jednak typowy, tani produkt powszechnie kojarzony z markami chińskimi. Przeciwnie, Huawei Honor DRAGONIST to telefon, który jest w stanie zaoferować naprawdę wysoką jakość. Firma ta jest znana z dużej dbałości o swoje produkty. Zdaniem wielu ludzi jest to jeden z najlepszych telefonów w średniej półce cenowej.

Oferta Huawei jest bardzo rozbudowana. Można w niej znaleźć najróżniejsze telefony, przeznaczone dla osób z bardzo zróżnicowanymi potrzebami. Zdecydowanie warto zatem zainteresować się nią nieco bliżej i poznać oferowane przez nią produkty. Są one dowodem na to, że chińskie firmy również potrafią tworzyć coś na naprawdę wysokim poziomie.

Previous Meble fryzjerskie AYALA - co warto wybrać?
Next Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Narkotykowi bracia

Łódzcy policjanci zatrzymali dwóch braci, którzy posiadali marihuanę. Zabezpieczyli przy nich łącznie ponad 1,163 kilograma suszu konopi indyjskich. 15 maja 2018 roku około godziny 22.00 policjanci z komendy wojewódzkiej oraz

Wiadomości 0 Comments

KOLEJNI POLICJANCI W SZEREGACH ŁÓDZKIEJ POLICJI

5 stycznia 2018 roku na auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyło uroczyste ślubowanie 16 nowo przyjętych policjantów. 4 kobiety i 12 mężczyzn rozpoczęło służbę 28 grudnia 2017 roku. Tego

Wiadomości 0 Comments

Odpowie za oszustwa

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Łodzi wytypowali i zatrzymali kobietę, która wykorzystując fałszywe dokumenty zakładała konta bankowe. Umowy były dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich. Policjanci

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!