Jak urozmaicić targi w Łodzi? Zorganizuj warsztaty baristyczne

Jak urozmaicić targi w Łodzi? Zorganizuj warsztaty baristyczne

Prowadzisz firmę eventową lub planujesz organizację uroczystości branżowej? Sama część merytoryczna nie wystarczy. Obecnie, aby uznać jakieś wydarzenie za sukces, należy zadbać też o część rozrywkową oraz możliwość integracji uczestników. Dlatego coraz więcej firm w Łodzi stawia na warsztaty baristyczne.

Warsztaty baristyczne w Łodzi

Targi, konferencje i łódzkie branżowe imprezy to miejsce, gdzie uczestnicy przychodzą po wiedzę i kontakty biznesowe, ale nie tylko. Obecnie równie ważna jest rozrywkowa część wydarzenia. Ludzie idąc na targi chcą oderwać się nieco od zwykłej biurowej pracy. Targi i konferencje to przede wszystkim okazja do poznania nowych osób, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz prywatnych. Dlatego warto zadbać o niecodzienną oprawę wydarzenia i urozmaicić program o warsztaty baristyczne w Łodzi.

Czym są warsztaty baristyczne? To inaczej warsztaty kawowe prowadzone przez profesjonalnych baristów, czyli osoby biegłe w sztuce parzenia i dekorowania kawy. Podczas takiego szkolenia uczestnicy dowiadują się też nieco na temat historii kawy, jej odmian i sposobów parzenia. Później następuje część praktyczna, podczas której uczestnicy uczą się jak przyrządzić pyszną kawę we własnym domu lub biurze z pomocą kawiarki lub ekspresu ciśnieniowego. W przypadku firmy takich jak Mobilny Barista warsztaty mogą zostać wzbogacone w latte art, czyli naukę dekorowania mlekiem.

Warsztaty baristyczne to także świetna atrakcja podczas imprezy integracyjnej. Można zaprosić baristę do firmy i pozwolić pracownikom na zabawę podczas nauki parzenia kawy. To w końcu wiedza, która przyda się niemal wszystkim, a do tego jest bardzo życiowa.

Barista na targi w Łodzi

Oczywiście warsztaty to nie jedyna możliwość, jaką daje nam współpraca z profesjonalną firmą kawową. Dobrym pomysłem będzie także barista na targi w Łodzi. Kto bowiem lepiej zaparzy kawę niż żywa osoba wyposażona w wiedzę, umiejętności i odpowiedni sprzęt do przyrządzania pysznej kawy? Oczywiście mówimy tu o kawie przygotowanej z pełnych ziaren mielonych na świeżo. Wózek z kawą towarzyszący stoisku na targach z pewnością przyciągnie uwagę odwiedzających. To świetny sposób na wyróżnienie firmy spośród innych na targach i na to, aby zapaść w pamięć uczestnikom. Zwłaszcza, że profesjonalna firma baristyczna może obrandować stoisko baristyczne logiem konkretnej firmy. Firmowe znaki graficzną można też nanieść na kubki z kawą, a nawet na samą powierzchnię kawy.

Kawa dźwignią marketingu

Warsztat baristyczny czy wynajęcie baristy na targi warto potraktować jako element inwestycji w promocję i marketing. Już od dawna wiadomo, że na sukces biznesowy duży wpływ ma nie tylko jakość produktów i obsługi, ale także jej wizerunek w oczach potencjalnych odbiorców. Zainwestowanie w profesjonalne stoisko kawowe na targach podniesie prestiż firmy i wzmocni świadomość marki u uczestników, którzy skorzystali ze stoiska. To prosty sposób, aby nasza firma kojarzyła się dobrze uczestnikom danego wydarzenia.

Previous Nietypowe zlecenia drukarskie w drukarni Lobos.promo
Next Hipoalergiczne kosmetyki do makijażu

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Smartfony Xiaomi Pocophone

Smartfony marki Xiaomi pojawiły się na rynku 9 lat temu. Bardzo szybko produkowane przez Xiaomi telefony zdobyły ogromną popularność. Smartfony marki Xiaomi wyróżniają się wysoką jakością, dobrymi podzespołami i atrakcyjną

Life&Style 0 Comments

Stylowy mężczyzna powinien mieć przynajmniej jedną porządną parę butów na formalne okazje i drugą na mniej oficjalne

W zestawach formalnych najbardziej pożądana jest czerń i klasyczny wzór. Wszelkie aplikacje, zadarte noski, dodatkowe rozcięcia czy zabawa formą sprawiają, że buty stają się mniej eleganckie i mogą się przeterminować wraz z przemijającą

Life&Style 0 Comments

Kołdra obciążeniowa – sposób na bezsenność

Bezsenność może mieć różne wymiary: trudności z zaśnięciem (gdy zasypianie trwa dłużej niż 30-45 minut) czy częste budzenie się w nocy. Do objawów tego zaburzenia zalicza się też zbyt wczesne

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź