Moda na festiwale

Moda na festiwale

Trudno zliczyć wszystkie festiwale, jakie odbywają się na terenie naszego kraju. Wszystkim melomanom zapierają dech w piersiach, przez co każdego roku powstaje ich coraz więcej. Jeszcze do niedawna, aby można było posłuchać swojej ulubionej muzyki, trzeba było udać się za granicę lub czekać latami, a ż organizatorzy zdecydują się na ich zorganizowanie. Mapa festiwalowa obecnie wręcz oszalała. Warto podkreślić, ze wszelkie festiwale nie są już tylko gratką dla fanów muzyki. To również sposób na życie i styl bycia. Na te kilka szczególnych dni zmienia się wszystko, uwzględniając garderobę.

Festiwalowa rozpiska 2018 oraz cenne porady i newsy z branży eventowej czeka na Ciebie na stornie: http://widowisko.pl/

Stylowo, ale wygodnie

Czas, kiedy idealnym strojem na festiwal była wyciągnięta koszulka i starte spodnie minęły. Najpowszechniejszym ubiorem są krótkie szorty, martensy oraz koszulka z logo ulubionego zespołu. Większość festiwalowiczów wygląda właśnie w ten sposób. Co ważne, martensy zabezpieczają również stopy przed otarciami, kamieniami oraz ewentualnymi ugryzieniami owadów i gadów. Do takiego zestawu w razie chłodniejszych dni warto dołączyć flanelową koszulę, która cechuje się nieśmiertelnością i w każdej stylizacji komponuje się dobrze.

Załóż wianek

Fani lekkiej muzyki mogą nieco zaszaleć i uzupełnić swoją stylizację pięknym wiankiem. Można dodać do niego inne dodatki, które sprawią, że będzie wyglądał niezwykle okazale. Modne są zarówno wianki sztuczne, jak i prawdziwe. Takie dodatki pasują do festiwali tylu hippie. Komponują się z letniki sukienkami oraz jeansami, dlatego panuje tutaj absolutna dowolność.

Nie daj się zmoczyć

Niestety festiwale, które odbywają się na zewnątrz, bywają niezwykle kapryśne. Deszcz może spaść w każdej chwili. Pojawić można się też groźna burza, która wywoła ulewę z piorunami. Na taką ewentualność również należy się przygotować. Niejednokrotnie zdarzało się przecież, że murawa, na której tańczyli i bawili się ludzie, zmieniała się w plamę błota. Dobrym dodatkiem do stylizacji w przypadku kapryśnej pogody mogą okazać się kalosze. Nie muszą być to buty znanych marek. Warto stawiać na kolorowe akcenty, które rzucają się w oczy. Pasują one zarówno do lekkich sukienek, jak i do jeansów. W przypadku deszczu warto postawić też na letnią parkę z kapturem, która ochroni ciało przed chłodem, a włosy przed zmoknięciem. Warto też mieć ze sobą nieprzemakalną pelerynkę. Jak wiadomo, kiedy występuje ukochany artysta, nie liczą się warunki pogodowe oraz wygląd.

Postaw na rock’n’roll

Nie ma się co oszukiwać, festiwale swoimi korzeniami sięgają do czasu, kiedy popularny był rock’n’roll. Królowała wtedy Janis Joplin oraz Joe Cocker. To wtedy muzyka łączyła ludzi z różnych kultur i o różnych poglądach. Wszyscy byli sobie równi i szanowali artystów, których słyszeli. Muzyka wypełniała ich całych.  Warto zainspirować się tymi czasami! Hipiski nosiły modne spodnie typu dzwony oraz haftowane koszulki, które dodawały im lekkości. Królowały okulary w kształcie koła, a na włosach wiązano kolorowe chusty. Odważne kobiety zamieniały T-shirt na górę od stroju kąpielowego lub na biustonosz.

Previous Rzucił się na policjantów z nożem, odpowie za czynną napaść
Next Bezpieczna droga do szkoły

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Tłumaczenia stron internetowych

Firmy wchodzące na poziom międzynarodowy muszą po prostu dostosować swoją stronę internetową do zagranicznych odbiorców. Aby skutecznie rozwijać swój biznes, konieczne jest przygotowanie kompetentnych treści zarówno w języku ojczystym, jak

Life&Style 0 Comments

Czym są i jak działają narkotyki?

Narkotyki wpływają na sposób funkcjonowania twojego ciała i umysłu; mogą zmienić to, jak się czujesz, myślisz i zachowujesz. Ludzie biorą narkotyki z różnych powodów i na różne sposoby. Dowiedz się

Life&Style 0 Comments

7 Porady zdrowotne które każda kobieta powinna wziąć do serca

Wiele kobiet wpada w nawyk dbania o zdrowie i potrzeby zdrowotne innych, zanim zaczną dbać o swoje. Ale faktem jest, że w rzeczywistości jesteś w lepszej sytuacji, aby zapewnić opiekę

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź