NA URLOPIE ZAUWAŻYŁ POSZUKIWANEGO

NA URLOPIE ZAUWAŻYŁ POSZUKIWANEGO

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zatrzymali poszukiwanego listem gończym 20 letniego mieszkańca Łodzi. Wcześniej został rozpoznany przez będącego na urlopie funkcjonariusza I Komisariatu Policji KMP w Łodzi., który zauważył go gdy wchodził do baru przy ul. Rewolucji 1905r w towarzystwie dwóch innych mężczyzn. Na widok patrolu podjął próbę ucieczki.

2 września br. około godziny 15.00 funkcjonariusz z I Komisariatu Policji będąc na spacerze z rodziną zauważył trzech mężczyzn wchodzących do jednego z barów przy ul. Rewolucji 1905r. Wśród nich rozpoznał 20-latka poszukiwanego listem gończym do osadzenia w Zakładzie Karnym. Niezwłocznie o swoich spostrzeżeniach powiadomił przełożonych. Gdy na miejscu pojawili się funkcjonariusze z Wydziału Wywiadowczego, mężczyźni wychodzili już z lokalu. Na widok policjantów, poszukiwany, który na co dzień czynnie trenuje mieszane sztuki walki, zaczął uciekać. W pościg za nim ruszył jeden z wywiadowców i na ulicy Legionów skutecznie zatrzymał. Uciekinier zapewne liczył na swoją kondycję, lecz nie spodziewał się, że goniący go funkcjonariusz również jest czynnym sportowcem. Zatrzymany 20-latek trafił do zakładu karnego, gdzie odbywać będzie karę za przestępstwa narkotykowe.

Previous NASTOLETNI WŁAMYWACZE W RĘKACH POLICJANTÓW
Next Kołdra obciążeniowa – sposób na bezsenność

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

MIAŁ MYŚLI SAMOBÓJCZE. PO ROZMOWIE Z POLICJANTAMI ODSTĄPIŁ OD SWOJEGO ZAMIARU

Dzięki informacji od zaniepokojonej internautki oraz szybkim działaniom policjantów nie doszło do próby samobójczej. Zdesperowany mężczyzna jest juz po specjalistyczna opieką. 28 października 2017 roku z policjantami skontaktowała się kobieta,

Wiadomości 0 Comments

Artykuły biurowe: jakie są niezbędne?

Kupując do biura niezbędne urządzenia i artykuły, znacznie ułatwimy sobie wykonywanie zawodowych obowiązków. Praca stanie się nie tylko łatwiejsza, ale także przyjemniejsza. Zobaczmy, jakie artykuły musimy kupić. Artykuły biurowe, które

Wiadomości 0 Comments

Dzika plantacja marihuany, tabletki ecstasy i znaczki LSD zabezpieczone przez łódzkich policjantów

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi minionej doby dwukrotnie zabezpieczali narkotyki. Za pierwszym razem w ręce kryminalnych wpadł 19-latek z Łodzi, w którego mieszkaniu znaleziono min.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź