Najlepsze skutery elektryczne

Najlepsze skutery elektryczne

Niektóre osoby używają skutera elektrycznego jako pełnoprawnego pojazdu. Jeśli też zastanawiasz się nad takim ich zastosowaniem, spójrz w ranking najlepszych modeli.

Skutery elektryczne mocno zajęły niszę w miastach Polski i coraz częściej stają się prawdziwym środkiem transportu. Entuzjastów nie powstrzymuje ani ciężar, ani wszelkiego rodzaju niedogodności podczas transportu w komunikacji miejskiej. Jaki skuter będzie najlepszy dla twoich potrzeb?

Ninebot Kickscooter ES1

Hulajnoga, w opracowaniu której brała udział amerykańska firma Segway, może stać się wszechstronną opcją zarówno dla początkującego, jak i osoby doświadczonej w transporcie elektrycznym. Cechuje go prosty design. Ninebot Kickscooter ES1 ma również doskonałą dynamikę – szybkie przyspieszenie do 20 km / h, jednak po wyjęciu z pudełka maksymalna prędkość jest ograniczona do 5 km / h do momentu zainstalowania przez użytkownika aplikacji. Skuter otrzymał mocny silnik elektryczny o mocy 250 W oraz pojemną baterię. Jednak Kickscooter ES1 ma też wadę – wagę na poziomie pełnoprawnego roweru i problemy z montażem. Na przykład niektórzy użytkownicy skarżyli się na trzaskający dźwięk łożyska tylnego koła przy dużej prędkości.

KUGOO S3

Atutem KUGOO S3 jest maksymalna prędkość 35 km / h, a entuzjaści doprowadzają ją do 40 km / h. Skuter jest wyposażony w dwa amortyzatory, które zapewniają akceptowalny komfort jazdy. Jednak jakość wykonania poszczególnych egzemplarzy pozostawia wiele do życzenia – luz kierownicy, wszechobecne piski, problemy ze spustem gazu itp. Wreszcie wnętrze i akumulator skutera nie są chronione przed wilgocią,

Mijia M365

Kolejny rasowy „Chińczyk”, ale od renomowanej firmy Mijia. „365” w nazwie jednoznacznie przypomina hulajnogę całoroczną. Rzeczywiście, jest ochrona przed wilgocią IP54 i reflektor. Mijia M365 rozwija prędkość do 25 km / h nawet przy osobie o dużej wadze. Rama hulajnogi budzi zaufanie – jest wykonana ze stopu aluminium. Kolejnym problemem związanym ze skuterem elektrycznym są opony. Hulajnoga może przejechać 20 km na jednym ładowaniu.

Razor E300

Nie jest to najnowszy model hulajnogi elektrycznej na naszym rynku, ponieważ urządzenie zostało pokazane w 2014 roku. Być może ten model wyróżnia się jedną, ale bardzo ważną cechą – płynnością ruchu. Faktem jest, że Razor E300 wykorzystuje wysokoprofilowe opony pneumatyczne, co sprawia, że jazda na nim jest wygodna nawet po nie najlepszej nawierzchni. Jednak odczuwalny jest wiek konstrukcji – ogromna waga 21 kg dzięki akumulatorowi ołowiowo-kwasowemu, który daje maksymalny przebieg 15 km przy bardzo długim ładowaniu.

Hulajnoga elektryczna Yamato

Jest tu praktycznie wszystko, a nawet więcej, co powinien mieć nowoczesny skuter elektryczny. Na przykład stylowy design i dużo aluminium, pokrytego ciemną matową farbą. Skuter ma dobry zasięg przelotowy – do 30 km. Należy jednak pamiętać, że liczba ta będzie się znacznie różnić w zależności od wagi rowerzysty, pory roku i trybu podróży. Poza tym niektórzy kupujący narzekają, że po przejechaniu 100 km akumulator zaczyna tracić pojemność. W charakterystyce można znaleźć maksymalną prędkość 30 km / h, ale doświadczenie w prawdziwym użytkowaniu mówi, że skuter jest w stanie przyspieszyć do 26 km / h w linii prostej. Istnieją nawet amortyzatory przedniego i tylnego koła. Ten ostatni jest również pneumatyczny.

Więcej na http://airproduction.pl/a,boqf

Previous Jak wybrać dobrą niszczarkę do dokumentów?
Next Dlaczego warto korzystać z profesjonalnego druku prac dyplomowych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Smartfony Huawei Honor

Od kilku lat Huawei jest tą marką, która szczególnie rośnie w siłę i buduje swoją silną pozycję na rynku. Urządzenia tej marki sprzedają się świetnie między innymi w naszym kraju.

Wiadomości 0 Comments

KARA DO 3 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI GROZI JEDNEMU Z MIESZKAŃCÓW GMINY UJAZD ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI

Mężczyzna nienależycie sprawował opiekę nad bydłem. Na terenie gospodarstwa policjanci znaleźli jedną padłą krowę, w oborze była jeszcze jedna wraz z cielakiem. Zwierzęta były niedożywione i zaniedbane.   17 lutego

Wiadomości 0 Comments

Dzika plantacja marihuany, tabletki ecstasy i znaczki LSD zabezpieczone przez łódzkich policjantów

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi minionej doby dwukrotnie zabezpieczali narkotyki. Za pierwszym razem w ręce kryminalnych wpadł 19-latek z Łodzi, w którego mieszkaniu znaleziono min.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź