Najlepsze smartfony 2020: Najlepsze telefony komórkowe dostępne w sprzedaży już dziś

Najlepsze smartfony 2020: Najlepsze telefony komórkowe dostępne w sprzedaży już dziś

Smartfon jest centrum współczesnego świata, jest nie tylko niezbędny do komunikacji, ale także do rozrywki, sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi i stałym towarzyszem.

Nieustannie aktualizujemy nasz najlepszy przewodnik po smartfonach, aby odzwierciedlić ostatnie premiery i rozpoznać zmiany cen. Wszystkie te najlepsze telefony zostały przez nas w pełni zrecenzowane – nie zawieramy tylko rzeczy, które uważamy za dobre.

Jeśli jesteś na rynku taniego telefonu, to sprawdź nasze pod 400 funtów na smartfon i budżetowy telefon łapanki, i rozważyć umowę tylko na kartę SIM, jeśli kupujesz swój telefon od razu.

OnePlus 8 Pro

OnePlus przestawił się z taniego producenta na konkurencję z markami z najwyższej półki. Zaletą programu OnePlus jest to, że nadal oferuje on lepszy stosunek jakości do ceny, biorąc pod uwagę sprzęt, który otrzymujesz. Najwyższej jakości wewnętrzne komponenty zapewniają niesamowite prędkości Androida, z 5G dla tych, którzy szukają łączności następnej generacji też.

Ale na froncie oprogramowania, OnePlus wygrywa z niektórymi rywalami w oferowaniu czystsze wziąć na Androida, unikając wzdęcia i bałaganu, jednocześnie utrzymując swoje telefony działa szybko i płynnie. Podczas gdy w przeszłości aparat był słabą stroną OnePlus, 8 Pro jest o wiele bardziej kompletny, z przydatnymi aparatami dającymi konkurencyjny pokaz dla siebie. Jest to poparte szybkim ładowaniem, świetną żywotnością baterii i świetnym wyświetlaczem.

Samsung Galaxy S20+

Doświadczenie Samsunga wlewa się do rodziny S20, a model + ma rozmiar i siłę przebicia, aby wyciąć go jako jeden z najlepszych telefonów w okolicy. Ma oodles of power, dobrą wydajność baterii i świetny wyświetlacz, wszystko sprawnie zapakowane w uporządkowany pakiet słuchawek. Jest 5G dla łączności – co czyni ten telefon nieco droższy – ale także wspaniała praca z aparatem.

Galaxy S20+ oferuje lepszy stosunek jakości do ceny i bardziej jednolitą wydajność aparatu, unikając niektórych sztuczek aparatu Ultra. Dzięki temu można uzyskać dobry zoom i wysoką jakość obrazu. Ale Galaxy S20+ jest naprawdę związane razem przez oprogramowanie doświadczenie, które jest najlepsze z skinned wersji Android tam.

Apple iPhone 11 Pro

Firma Apple dokonała kilku zasadniczych zmian, wprowadzając swoją najnowszą serię telefonów, zwracając się do rywali, którzy uciekali z wydajnością aparatu. iPhone 11 Pro ma trzy aparaty fotograficzne, wprowadzając po raz pierwszy szerokokątny i otwierając nowe możliwości.

Ale jest również wzrost jakości zdjęć w słabym świetle w iPhone’ie serii 11, co czyni go o wiele bardziej konkurencyjnym niż poprzednie modele. Dodajmy do tego cudownie płynny interfejs, mnóstwo mocy i wspaniałą jakość wykonania, a iPhone 11 Pro jest jednym z najgorętszych telefonów w okolicy – jeśli Cię na to stać – z brakiem 5G, co pozostawia go o krok w tyle w 2020 roku.

Oppo Find X2 Pro

Oppo stopniowo udoskonala swoje urządzenia i dodaje im atrakcyjności, przy czym Find X2 Pro jest jak dotąd najbardziej zaawansowany. Do tego dochodzi ogromna moc i naprawdę wspaniały wyświetlacz, a do tego wspaniałe wrażenia z aparatu. To właśnie zoom jest naprawdę atrakcyjny, ale wsparty silnym pokazem również w innych obszarach, choć nie jest najlepszy w słabym świetle.

To trochę za drogie, jednak biorąc pod uwagę fakt, że OnePlus 8 Pro jest podobny i tańszy, a doświadczenie programowe oferowane przez ColorOS nie jest tak szeroko doceniane jak OnePlus czy oferta Samsunga. Mimo to, jest wiele do zaoferowania w tej słuchawce Pro.

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 powtarza większość doświadczeń z S20+, ale w nieco mniejszym opakowaniu. Oznacza to, że nadal oferuje świetny wyświetlacz, dużo mocy i przyzwoitą żywotność baterii – ale jest również wzmocniony przez oferowanie modelu tylko 4G, co oznacza, że cena może spaść nieco poniżej niektórych z 5G rywali na tej liście.

Znowu masz świetną konstrukcję i oprogramowanie, ale masz również dość kompaktowy telefon, który nie stanowi kompromisu w stosunku do tego, co oferuje – i to jest najwyższej klasy smartphone doświadczenie.

http://smartfonypoznan.pl/

Previous Co to jest Assessment Center?
Next Pozyskiwanie pierzgi pszczelej

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Szał przedświątecznych zakupów sprzyja złodziejom

Przedświąteczna gorączka zakupowa to czas żniw dla złodziei. Brak uwagi może się skończyć utratą pieniędzy i kart, a także dokumentów, co może mieć poważne konsekwencje. Tylko w III kw. tego roku za pomocą

Life&Style 0 Comments

Nie możesz schudnąć? Zobacz, co spowalnia Twój metabolizm

Czasami, pomimo stosowania restrykcyjnej diety odchudzającej i posiadania dużej wiedzy na temat zasad zdrowego odżywiania, waga nie chce spadać. Zwykle przyczyną tego stanu rzeczy jest spowolniony metabolizm. Zobacz, jakie czynniki

Life&Style 0 Comments

Umiejętnie stosowane olejki nie obciążają włosów

Olejki są antidotum na wiele problemów włosów i skóry głowy. Przed wyborem konkretnego preparatu trzeba jednak zadać sobie pytanie, jakiego efektu tak naprawdę oczekujmy. Osoby, które mają suche i zniszczone włosy, powinny

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź