Narkotyki w szafie

Narkotyki w szafie

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali 27 letniego mieszkańca Łodzi, u którego w wynajmowanym mieszkaniu zabezpieczyli środki odurzające. Mężczyzna w przeszłości był już wielokrotnie notowany za różnego rodzaju przestępstwa. Obecnie odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

26 sierpnia 2019 roku , około godziny 11.00 , policjanci pojawili się przed drzwiami mieszkania wynajmowanego przez podejrzanego w dzielnicy Łódź Górna. Po krótkiej obserwacji i upewnieniu się, że jest w lokalu, weszli do środka. Zaskoczony mężczyzna na pytanie czy posiada niedozwolone środki psychoaktywne z całą stanowczością zaprzeczył. Jednak deklaracja 27-latka kłóciła się z unoszącym się już na klatce schodowej charakterystycznym zapachem marihuany. Po przeszukaniu pomieszczeń policjanci odnaleźli ukryte w różnych zakamarkach torebki. Jedną z zawartością amfetaminy o wadze około 100 gramów i dwie z zawartością suszu roślinnego o wadze około 60 i 90 gramów. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponadto wagę elektroniczną, telefon komórkowy i pieniądze w kwocie ponad dziewięć tysięcy złotych. Zatrzymany mężczyzna w przeszłości był wielokrotnie notowany za posiadanie narkotyków. Obecnie odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. O jego losie zadecyduje Prokuratura i Sąd.

Previous Policjanci, inspektorzy ITD w walce z nielicencjonowanymi przewozami osób
Next Utonęła 47-letnia kobieta

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Łódź Widzew wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 3 grudnia 2018 roku około godziny 06:20 na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego.

Wiadomości 0 Comments

Piknik Edukacyjny na półmetku kampanii społecznej „Dni Uczenia się Dorosłych 2019”

Piknik edukacyjny na Rynku Manufaktury był wielkim świętem tych, którzy wciąż chcą się rozwijać, zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Firmy szkoleniowe przedstawiły swoją ofertę, prezentując najpopularniejsze i najbardziej interesujące szkolenia

Wiadomości 0 Comments

Jaki nocleg w Łodzi wybrać?

Łódź to miasto, które nie kojarzy się zbyt dobrze. Twoje pierwsze skojarzenia to zapewne fabryki i niebezpieczeństwo na ulicach. Jednak Łódź jest pięknym miastem, które jest warte zobaczenia. Dodatkowo często

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź