Nowe ustalenia w sprawie zaginionej 28-latki

Nowe ustalenia w sprawie zaginionej 28-latki

26 października 2018 roku około godziny 14:40 policjanci zostali powiadomieni o leżącym w rejonie ulicy Kosynierów Gdyńskich pakunku. Na miejscu natychmiast pojawili się funkcjonariusze, którzy wstępnie stwierdzili, że są to zapakowane zwłoki ludzkie. Teren został odgrodzony a na miejscu zaczęli pracować policyjni dochodzeniowcy i technicy kryminalistyki. Decyzją prokuratora pakunek w całości zabezpieczono i przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej.

Wstępne oględziny z dużym prawdopodobieństwem potwierdziły, że były to zwłoki poszukiwanej od soboty 28-latki. Ostateczny wynik będzie znany po przeprowadzeniu badań DNA. Policjanci byli w stałym kontakcie z rodziną kobiety. W sprawie zatrzymano już trzy osoby. 44-letnią kobietę i 2 mężczyzn w wieku 41 i 38 lat. Pierwsze dwie osoby zostały już objęte zarzutami i w stosunku do nich zostanie złożony wniosek o tymczasowe aresztowanie. Kolejna osoba – 38-latek, jutro usłyszy prokuratorskie zarzuty.

Previous Policjanci zabezpieczają ślady na miejscu znalezienia zwłok
Next Policjanci zatrzymali poszukiwanego za zabójstwo łodzianki

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

TRAFIŁ DO ARESZTU ZA FAŁSZYWY ALARM

Policjanci wydziału kryminalnego w ciągu trzech godzin ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o fałszywe zawiadomienie o podłożeniu bomby. 41 – letni radomszczanin za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Łódź na Sygnale 0 Comments

Jak uniknąć zaginięcia dziecka

Wakacyjny wypoczynek, beztroskie spędzanie czasu wolnego, podróże i związane z nimi odwiedzanie wielu miejsc w przestrzeni publicznej sprzyja zaginięciom najmłodszych. Dzieci najczęściej gubią się w miejscach zbiorowego wypoczynku – plaże,

Łódź na Sygnale 0 Comments

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

8 kwietna 2018 roku na terenie ośrodka sportowego „Atlas – Arena” łódzcy motocykliści oficjalnie rozpoczęli sezon motocyklowy. Jak co roku rozpoczęcie sezonu motocyklowego zgromadziło wielu właścicieli i sympatyków dwóch kółek.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!