Pijany kierujący zasną za kierownicą

Pijany kierujący zasną za kierownicą

Blisko 4 promile alkoholu w organizmie miał sprawca wypadku na ul. Franciszkańskiej w Łodzi Po zdarzeniu usnął za kierownicą.

4 lutego 2020 roku około godziny 17:00 dyżurny łódzkiej Komendy Miejskiej  Policji został powiadomiony o wypadku drogowym ,do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Franciszkańskiej z ul. Kowalską. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, wysłuchali relacji  uczestników. Świadkowie poinformowali funkcjonariuszy, że kierowca audi jechał ulicą Franciszkańską. Dojeżdżając do ul. Kowalskiej uderzył w tył stojącej skody fabii. Po zderzeniu skoda została przepchnięta i uderzyła w kolejny samochód marki Kia. To nie koniec historii , ponieważ ta uderzyła w skręcającego w lewo w ul. Kowalską  forda. Gdy po zdarzeniu uczestnicy wysiedli ze swoich aut i podeszli do audi, za kierownicą zastali śpiącego mężczyznę. Wezwali również pogotowie do poszkodowanych. Kierujący audi i skody zostali zabrani do szpitala na badania. Po diagnostyce obaj mężczyźni zostali wypisani do domów, natomiast 43- latka funkcjonariusze przewieźli do „izby wytrzeźwień”. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Wkrótce usłyszy zarzuty spowodowania wypadku drogowego i kierowania w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i wieloletni zakaz kierowania pojazdami.

Previous Sprzedawali gaz grzewczy jako LPG - kolejne 3 osoby zatrzymane
Next Zatrzymany po brawurowej ucieczce

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Podpalił swoją partnerkę. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który odpowie za podpalenie swojej konkubiny. Usłyszał już zarzuty usiłowania zabójstwa. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Opocznie sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3-miesiące. Do zdarzenia doszło

Wiadomości 0 Comments

ŁÓDZCY POLICJANCI SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ

14 marca 2017r w Łodzi odbyła się akcja krwiodawstwa „spoKREWnieni służbą”. W ten szczytny cel włączyli się także policjanci. Jako pierwszy krew oddał Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej

Wiadomości 0 Comments

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI I ŚWIĘTA SŁUŻBY CYWILNEJ W GARNIZONIE ŁÓDZKIM

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości oraz Święta Służby cywilnej 9 listopada 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka policjantów i pracowników garnizonu łódzkiego.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź