POLICYJNY DOZÓR ZA NARKOTYKI

POLICYJNY DOZÓR ZA NARKOTYKI

Bełchatowscy funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który w miejscu zamieszkania posiadał środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 194 gramy białego proszku z grupy amfetamin, ponad 35 gramów marihuany oraz 191 sztuk tabletek ecstasy. Decyzją prokuratury, mężczyzna został oddany pod dozór policyjny.

10 listopada 2017 roku w godzinach wczesno rannych funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na bazie wcześniejszych ustaleń weszli do mieszkania 22-letniego mieszkańca gminy Bełchatów. Z posiadanych informacji wynikało, że znajdują się tam narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli kilkadziesiąt torebek w których znajdowało się ponad 194 gramy białego proszku z grupy amfetamin oraz ponad 35 gramów marihuany. Dodatkowo w mieszkaniu zabezpieczono 191 tabletek ecstasy oraz elektroniczną wagę kieszonkową. Podczas przeszukania mieszkania policjanci użyli psa przeszkolonego do wykrywania środków odurzających i psychotropowych. Właściciel narkotyków został zatrzymany, a ujawnione środki odurzające zostały zabezpieczone w policyjnym depozycie. Wobec 22-letniego mężczyzny, który przyznał się do posiadania narkotyków, prokurator zastosował policyjny dozór.

Previous WOJEWÓDZKIE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Next UKRYŁ NARKOTYKI W ŁAZIENCE

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

Kolejne zatrzymania w prawie potężnych wyłudzeń VAT-u

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Łodzi zatrzymali kolejne trzy osoby do sprawy wyłudzeń nienależnych zwrotów podatku VAT. Dotychczas zarzuty usłyszało już blisko 40 osób. Działalność

Łódź na Sygnale 0 Comments

TRAFIŁ DO ARESZTU ZA FAŁSZYWY ALARM

Policjanci wydziału kryminalnego w ciągu trzech godzin ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o fałszywe zawiadomienie o podłożeniu bomby. 41 – letni radomszczanin za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Łódź na Sygnale 0 Comments

PRZEWOZILI NIELEGALNE PAPIEROSY W SPECJALNEJ SKRYTCE

Opoczyńscy policjanci zabezpieczyli ponad 54.000 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar ukryty był w podwójnej podłodze samochodu. Do wyjaśnienia sprawy zostało zatrzymanych trzech mężczyzn. Policjanci z zespołu do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź