Półkolonie w Zalesiu – bezpieczny i ciekawy wypoczynek

Półkolonie w Zalesiu – bezpieczny i ciekawy wypoczynek

Jak zorganizować dziecku czas w okresie wakacyjnym, aby opuściło cztery ściany, wyłączyło telewizor lub komputer i pożytecznie spędziło wolne dni? Półkolonie w cichej, położonej pośród lasów, ale pełnej atrakcji miejscowości mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Do najpopularniejszych form turystyki dziecięcej i młodzieżowej należą w ostatnich latach obozy twórcze i kreatywne, wypoczynek aktywny i „przygodowy”. Powodzeniem cieszą się także wyjazdy sportowe lub jeździeckie czy kolonie i obozy językowe. A gdyby tak połączyć elementy tych różnych form wypoczynku i stworzyć ciekawą propozycję na choć jeden wakacyjny tydzień?

Co oferuje Zalesie?

Półkolonie w Zalesiu Górnym niedaleko Warszawy to propozycja dla wszystkich rodziców dzieci w wieku 5-12 lat, którzy chcą zapewnić swoim pociechom aktywny i ciekawy wypoczynek pod okiem wykwalifikowanej kadry. Położony na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego ośrodek organizuje liczne zajęcia na świeżym powietrzu, m.in. wyprawy do lasu, podczas których dzieci nauczą się budować szałas czy posługiwać się mapą i kompasem. Ważnym punktem programu są zajęcia sportowe i gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka, dwa ognie, a także pływanie, taniec, nurkowanie, wakeboard i inne.

Nie zabraknie programu artystycznego: od klasycznego malowania po graffiti, a także wizytę w drukarni 3D. Miłośników dawnej sztuki wojennej czeka wyprawa do pracowni płatnerskiej, a małych pasjonatów kolejnictwa – wycieczka kolejką wąskotorową. Starsze dzieci będą miały się okazję nauczyć ponadto podstaw udzielania pierwszej pomocy. Nie zabraknie też zabaw pomyślanych pod kątem niekorzystnej aury oraz gier z wykorzystaniem języka angielskiego.

Wykwalifikowana kadra

Bezpieczeństwo dzieci to podstawa – dlatego półkolonie w Zalesiu prowadzą przygotowani instruktorzy, posiadający uprawnienia do pracy z dziećmi – i kochający swoją pracę. Możemy być pewni, że zadbają o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, a także będą brali aktywny udział we wszystkich urządzanych grach i zabawach. Nauczą dzieci pracy i zabawy w grupie, odnoszenia się z szacunkiem do siebie nawzajem. A wszystko to w miłej atmosferze. Bez problemu zapiszemy dzieci na wybrany turnus, korzystając z formularza dostępnego na http://polkoloniewzalesiu.pl.

 

Previous Reakcja świadka zapobiegła tragedii na drodze
Next Kolejne zatrzymania w prawie potężnych wyłudzeń VAT-u

Może to Ci się spodoba

1/3 Polaków nie podejmuje żadnej aktywności fizycznej

Polacy w wieku produkcyjnym stronią od aktywności fizycznej – wynika z raportu „Aktywność sportowa Polaków” opublikowanego przez TNS. 20 proc. osób w przedziale wiekowym 25–29 lat w ogóle nie uprawia sportu, a najgorzej sytuacja przedstawia się

Zimowe ferie dzieci – gdzie znaleźć opiekę do dziecka?

Śnieg, sanki, narty, radosna zabawa i odpoczynek od szkoły – tak kojarzą się dzieciom ferie zimowe. Dla rodziców sytuacja przedstawia się nieco inaczej: stres i planowanie – co zrobić, by

Skating

Skating to sport uwielbiany przez wiele osób. Obejmuje m.in. takie dyscypliny jak jazda na rolkach, wrotkach czy deskorolce. Pozwala nie tylko na spokojne przemieszczanie się po chodnikach czy po specjalnie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź