Półkolonie w Zalesiu – bezpieczny i ciekawy wypoczynek

Półkolonie w Zalesiu – bezpieczny i ciekawy wypoczynek

Jak zorganizować dziecku czas w okresie wakacyjnym, aby opuściło cztery ściany, wyłączyło telewizor lub komputer i pożytecznie spędziło wolne dni? Półkolonie w cichej, położonej pośród lasów, ale pełnej atrakcji miejscowości mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Do najpopularniejszych form turystyki dziecięcej i młodzieżowej należą w ostatnich latach obozy twórcze i kreatywne, wypoczynek aktywny i „przygodowy”. Powodzeniem cieszą się także wyjazdy sportowe lub jeździeckie czy kolonie i obozy językowe. A gdyby tak połączyć elementy tych różnych form wypoczynku i stworzyć ciekawą propozycję na choć jeden wakacyjny tydzień?

Co oferuje Zalesie?

Półkolonie w Zalesiu Górnym niedaleko Warszawy to propozycja dla wszystkich rodziców dzieci w wieku 5-12 lat, którzy chcą zapewnić swoim pociechom aktywny i ciekawy wypoczynek pod okiem wykwalifikowanej kadry. Położony na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego ośrodek organizuje liczne zajęcia na świeżym powietrzu, m.in. wyprawy do lasu, podczas których dzieci nauczą się budować szałas czy posługiwać się mapą i kompasem. Ważnym punktem programu są zajęcia sportowe i gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka, dwa ognie, a także pływanie, taniec, nurkowanie, wakeboard i inne.

Nie zabraknie programu artystycznego: od klasycznego malowania po graffiti, a także wizytę w drukarni 3D. Miłośników dawnej sztuki wojennej czeka wyprawa do pracowni płatnerskiej, a małych pasjonatów kolejnictwa – wycieczka kolejką wąskotorową. Starsze dzieci będą miały się okazję nauczyć ponadto podstaw udzielania pierwszej pomocy. Nie zabraknie też zabaw pomyślanych pod kątem niekorzystnej aury oraz gier z wykorzystaniem języka angielskiego.

Wykwalifikowana kadra

Bezpieczeństwo dzieci to podstawa – dlatego półkolonie w Zalesiu prowadzą przygotowani instruktorzy, posiadający uprawnienia do pracy z dziećmi – i kochający swoją pracę. Możemy być pewni, że zadbają o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, a także będą brali aktywny udział we wszystkich urządzanych grach i zabawach. Nauczą dzieci pracy i zabawy w grupie, odnoszenia się z szacunkiem do siebie nawzajem. A wszystko to w miłej atmosferze. Bez problemu zapiszemy dzieci na wybrany turnus, korzystając z formularza dostępnego na http://polkoloniewzalesiu.pl.

 

Previous Reakcja świadka zapobiegła tragedii na drodze
Next Kolejne zatrzymania w prawie potężnych wyłudzeń VAT-u

Może to Ci się spodoba

Internauci żywo dyskutują o sporcie osób niepełnosprawnych

W czerwcu i lipcu na temat sportu osób niepełnosprawnych pojawiło się 4,2 tys. informacji w prasie, telewizji, radiu, internecie i mediach społecznościowych. Blisko połowa z nich dotyczyła zbliżających się igrzysk paraolimpijskich, które będą miały

Zmieni się sposób finansowania sportu

W systemie finansowania polskiego sportu istotne są nie tylko przeznaczane środki, lecz także sposób zarządzania. Uruchomiony Kodeks Dobrych Praktyk Sponsoringowych ma pomóc tym dyscyplinom, które dotychczas nie miały możliwości pozyskania sponsora w postaci

Psycholog sportowy, psychodietetyk, psycholog rodzinny – jakie specjalizacje psychologów znajdziemy w Łodzi?

Potrzebujesz pomocy psychologa sportowego, psychodietetyka, psychologa rodzinnego lub innego specjalisty od psychoterapii? Podpowiadamy, gdzie szukać doświadczonych, posiadających dużą wiedzę psychoterapeutów w Łodzi. Gdzie szukać pomocy psychologa w Łodzi? W przypadku

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!