Półkolonie w Zalesiu – bezpieczny i ciekawy wypoczynek

Półkolonie w Zalesiu – bezpieczny i ciekawy wypoczynek

Jak zorganizować dziecku czas w okresie wakacyjnym, aby opuściło cztery ściany, wyłączyło telewizor lub komputer i pożytecznie spędziło wolne dni? Półkolonie w cichej, położonej pośród lasów, ale pełnej atrakcji miejscowości mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Do najpopularniejszych form turystyki dziecięcej i młodzieżowej należą w ostatnich latach obozy twórcze i kreatywne, wypoczynek aktywny i „przygodowy”. Powodzeniem cieszą się także wyjazdy sportowe lub jeździeckie czy kolonie i obozy językowe. A gdyby tak połączyć elementy tych różnych form wypoczynku i stworzyć ciekawą propozycję na choć jeden wakacyjny tydzień?

Co oferuje Zalesie?

Półkolonie w Zalesiu Górnym niedaleko Warszawy to propozycja dla wszystkich rodziców dzieci w wieku 5-12 lat, którzy chcą zapewnić swoim pociechom aktywny i ciekawy wypoczynek pod okiem wykwalifikowanej kadry. Położony na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego ośrodek organizuje liczne zajęcia na świeżym powietrzu, m.in. wyprawy do lasu, podczas których dzieci nauczą się budować szałas czy posługiwać się mapą i kompasem. Ważnym punktem programu są zajęcia sportowe i gry zespołowe: piłka nożna, siatkówka, dwa ognie, a także pływanie, taniec, nurkowanie, wakeboard i inne.

Nie zabraknie programu artystycznego: od klasycznego malowania po graffiti, a także wizytę w drukarni 3D. Miłośników dawnej sztuki wojennej czeka wyprawa do pracowni płatnerskiej, a małych pasjonatów kolejnictwa – wycieczka kolejką wąskotorową. Starsze dzieci będą miały się okazję nauczyć ponadto podstaw udzielania pierwszej pomocy. Nie zabraknie też zabaw pomyślanych pod kątem niekorzystnej aury oraz gier z wykorzystaniem języka angielskiego.

Wykwalifikowana kadra

Bezpieczeństwo dzieci to podstawa – dlatego półkolonie w Zalesiu prowadzą przygotowani instruktorzy, posiadający uprawnienia do pracy z dziećmi – i kochający swoją pracę. Możemy być pewni, że zadbają o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, a także będą brali aktywny udział we wszystkich urządzanych grach i zabawach. Nauczą dzieci pracy i zabawy w grupie, odnoszenia się z szacunkiem do siebie nawzajem. A wszystko to w miłej atmosferze. Bez problemu zapiszemy dzieci na wybrany turnus, korzystając z formularza dostępnego na http://polkoloniewzalesiu.pl.

 

Previous Reakcja świadka zapobiegła tragedii na drodze
Next Kolejne zatrzymania w prawie potężnych wyłudzeń VAT-u

Może to Ci się spodoba

Zmieni się sposób finansowania sportu

W systemie finansowania polskiego sportu istotne są nie tylko przeznaczane środki, lecz także sposób zarządzania. Uruchomiony Kodeks Dobrych Praktyk Sponsoringowych ma pomóc tym dyscyplinom, które dotychczas nie miały możliwości pozyskania sponsora w postaci

Sport 1Comments

E-sport w Polsce rośnie jak na drożdżach

Branża e-sportu rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Przychody przekraczają 10 mln dol. i rosną o kilkanaście procent rocznie. Elektroniczne rozgrywki śledzi tysiące fanów, a ich liczba szybko się zwiększa. Skala zainteresowania przyciąga

1/3 Polaków nie podejmuje żadnej aktywności fizycznej

Polacy w wieku produkcyjnym stronią od aktywności fizycznej – wynika z raportu „Aktywność sportowa Polaków” opublikowanego przez TNS. 20 proc. osób w przedziale wiekowym 25–29 lat w ogóle nie uprawia sportu, a najgorzej sytuacja przedstawia się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź