Pożyczoną lawetą kradł samochody

Pożyczoną lawetą kradł samochody

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież trzech pojazdów z terenu miasta Łodzi. Jak wynika ze zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna zabierał pojazdy z niestrzeżonych parkingów osiedlowych znajdujących się na terenie miasta przy pomocy lawety pożyczonej od swojego znajomego.

Policjanci specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości samochodowej prowadzili postępowanie dotyczące kradzieży pojazdu z terenu podległego VIII Komisariatowi KMP w Łodzi. Jak ustalono, do przestępstwa doszło w nocy z 18 na 19 października 2018 roku, a do jego popełnienia użyta została laweta samochodowa. Stróże prawa bardzo szybko wytypowali miejsce, gdzie mogła znajdować się laweta wykorzystana przez sprawcę czynu zabronionego. Policjanci znaleźli ją na terenie ogrodzonej posesji położonej na obrzeżach Łodzi. W pobliżu miejsca postoju lawety zabezpieczone zostały również części pochodzące ze skradzionego samochodu. Wcześniej inne fragmenty tego samego pojazdu odnalezione zostały na szrocie samochodowym w dzielnicy Łódź-Górna. Podczas prowadzenia dalszych czynności w ręce stróżów prawa wpadł mężczyzna, który użytkował tę lawetę. 23-latek oświadczył policjantom, że pożyczył ją od swojego znajomego, a następnie przy jej pomocy skradł trzy auta. Mężczyźnie, który w przeszłości notowany był za podobne przestępstwa, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Policjanci zabezpieczyli ponad 500 gramów środków odurzających i dopalaczy
Next Policjanci zabezpieczają ślady na miejscu znalezienia zwłok

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Uniwersytet Łódzki pod ostrzałem

23 października 2018 roku przy ulicy Składowej 43 w Łodzi słychać było strzały. Uzbrojony mężczyzna zastrzelił młodą dziewczynę, a następnie wszedł do budynku Uniwersytetu Łódzkiego. Z wnętrza słychać było krzyki.

Wiadomości 0 Comments

KOLEJNY SUKCES TOMASZOWSKIEJ POLICJANTKI

W dniach 20-23 kwietnia 2017 roku w Bułgarii w Sofii odbyły się Mistrzostwa Europy Seniorów w Taekwon-do. Na matach rywalizowało 592 zawodników z 31 państw. Startowała w nich z ramienia

Wiadomości 0 Comments

LUKSUSOWE AUTA ODZYSKANE PRZEZ ŁÓDZKICH POLICJANTÓW

Dwa luksusowe pojazdy warte około 1,7 miliona złotych zostały odzyskane przez łódzkich policjantów. Samochody skradziono z terenu prywatnej posesji na Widzewie. Już niespełna trzy godziny po otrzymaniu zawiadomienia w tej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!