Śmiertelna ofiara wypadku drogowego

Śmiertelna ofiara wypadku drogowego

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do którego doszło 11 maja 2018 roku o godzinie 21:30 na ul. Tomaszowskiej w Łodzi.

Jak ustalili mundurowi, 50-leni kierujący ciężarówką scania jechał ul. Tomaszowską od ul. Jędrzejowskiej w kierunku ul. Kolumny. W tym czasie w tym samym kierunku jechał rowerem około 60-letni mężczyzna i w nieustalonych okolicznościach został potrącony przez ciężarówkę. W wyniku zdarzenia rowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Policjanci zbadali trzeźwość kierującego – był trzeźwy. Na polecenie prokuratora 50-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Previous Policjanci Uderzayli w narkotykowy biznes. Diler znalazł się w policyjnym areszcie
Next Uderzenie w przestępczość akcyzową

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POWIATOWE ELIMINACJE POLICYJNEJ AKADEMII BEZPIECZEŃSTWA

Powiatowe eliminacje XII Wojewódzkiego Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” za nami. Do rywalizacji przystąpiło czternaście dwuosobowych drużyn uczniów drugich klas szkół podstawowych z terenu

Wiadomości 0 Comments

Pożyczoną lawetą kradł samochody

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież trzech pojazdów z terenu miasta Łodzi. Jak wynika ze zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna zabierał pojazdy

Wiadomości 0 Comments

Próbowali wyłudzić kredyty , są już w rękach policjantów

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Łodzi zatrzymali 6 osób, które usłyszały zarzuty próby oszustwa na rzecz placówki bankowej. Podejrzani chcieli podjąć wyłudzić 87 tys. złotych.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!