Śmiertelne potrącenie pieszej

Śmiertelne potrącenie pieszej

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Łódź Polesie wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 28 maja 2019 r. około godziny 14:35 na ul. Pryncypalnej.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 70 – letnia piesza przebiegała przez jezdnię w miejscu do tego niewyznaczonym i została potrącona przez toyotę avensis. Kobieta  z miejsca zdarzenia została zabrana do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. 38-letni kierujący toyotą w chwili zdarzenia posiadał uprawnienia do kierowania i był trzeźwy.  Należy pamiętać o tym, że obowiązkiem pieszego jest korzystanie z wyznaczonego przejścia dla pieszych. Nic nie upoważnia do wchodzenia na jezdnię bez upewnienia się, czy nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a przede wszystkim zagrożenia jego życia i zdrowia. Pieszy powinien być świadom tego, co może się stać, gdy zlekceważy przepisy ruchu drogowego, więc powinien wykazywać się rozsądkiem ponieważ w konfrontacji z samochodem, pieszy nie ma szans. Zachowajmy szczególną ostrożność , od początku roku śmierć na łódzkich drogach poniosło już 7 osób.

Previous Administrator i twórca forum pedofilskiego w rękach policjantów
Next Dwa wypadki z udziałem młodych motocyklistów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Mieszkanie godne zaufania

Zakup własnego mieszkania to olbrzymie marzenie naprawdę wielu ludzi. I naprawdę nie ma w tym nic dziwnego. W końcu posiadanie własnych czterech kątów to powód do największego szczęścia i dumy.

Wiadomości 0 Comments

Okradł współpracowników

Policjanci z III Komisariatu w Łodzi zatrzymali 25-latka, który okradał swoich kolegów włamując się do szafek pracowniczych. Mężczyzna od niedawna przebywa w Łodzi, do tej pory nie był notowany, obecnie

Wiadomości 0 Comments

Praca przez Internet – jakie propozycje?

W ostatnich latach coraz więcej osób interesuje się praca przez internet. Możemy dowiedzieć się, że tego typu zatrudnienie staje się rzeczywiście możliwe, a osoba kreatywna będzie w stanie znaleźć wiele

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!