Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Łódź Widzew wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 3 grudnia 2018 roku około godziny 06:20 na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, kierujący samochodem potrącił 51-letnią kobietę, która przechodziła Al. Śmigłego Rydza w obrębie skrzyżowania z ul. Tymienieckiego. Po wypadku kierujący odjechał w kierunku centrum, nie udzielając pomocy poszkodowanej.

Ustalenia policjantów a informacje od mieszkańców doprowadziły do odnalezienia samochodu Kia oraz zatrzymania 26-letniego mężczyzny. Mundurowi zbadali trzeźwość podejrzewanego.   Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że już wcześniej mężczyzna odpowiadał za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Teraz kierujący Kia odpowie za swój czyn przed sądem. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous Nie bądźmy obojętni
Next Policjanci rozbili szajkę włamywaczy

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Uprawa marihuany zlikwidowana przez łódzkich policjantów

Kryminalni z VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi zlikwidowali nielegalną plantację marihuany. Uprawa znajdowała się na obrzeżach Łodzi, na terenie prywatnej posesji. W ręce stróżów prawa wpadło blisko 246 gramów

Wiadomości 0 Comments

KONIEC AKCJI ZNICZ

W tym roku akcja ZNICZ 2017 trwała 7 dni ( od 27 października do 2 listopada). W tym czasie zauważalny był zwiększony ruch w rejonie cmentarzy jak i na drogach

Wiadomości 0 Comments

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI I ŚWIĘTA SŁUŻBY CYWILNEJ W GARNIZONIE ŁÓDZKIM

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości oraz Święta Służby cywilnej 9 listopada 2017 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyła się uroczysta zbiórka policjantów i pracowników garnizonu łódzkiego.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!