Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Łódź Widzew wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 3 grudnia 2018 roku około godziny 06:20 na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, kierujący samochodem potrącił 51-letnią kobietę, która przechodziła Al. Śmigłego Rydza w obrębie skrzyżowania z ul. Tymienieckiego. Po wypadku kierujący odjechał w kierunku centrum, nie udzielając pomocy poszkodowanej.

Ustalenia policjantów a informacje od mieszkańców doprowadziły do odnalezienia samochodu Kia oraz zatrzymania 26-letniego mężczyzny. Mundurowi zbadali trzeźwość podejrzewanego.   Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że już wcześniej mężczyzna odpowiadał za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Teraz kierujący Kia odpowie za swój czyn przed sądem. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous Nie bądźmy obojętni
Next Policjanci rozbili szajkę włamywaczy

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Łódzkie przyciąga coraz więcej inwestorów

W Łodzi działa obecnie 66 centrów usług wspólnych dla biznesu, które zapewniają ponad 16 tys. miejsc pracy. W ostatnich latach miasto wyrosło na jeden z największych ośrodków outsourcingowych. Chętnie inwestują tu również

Wiadomości 0 Comments

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński wraz z I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Łodzi mł. insp. Piotrem Krężołkiem i Prezesem Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939 r.” w Łodzi

Wiadomości 0 Comments

„NIECHRONIENI” – „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wieluńskiej komendy 5 września 2017 rozpoczęli akcję „Bezpieczna Droga do Szkoły” od działań „Niechronieni”. Mundurowi bacznie zwracali uwagę na dzieci i rodziców podążających do szkół.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!