Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Łódź Widzew wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 3 grudnia 2018 roku około godziny 06:20 na skrzyżowaniu ul. Rydza Śmigłego i Tymienieckiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, kierujący samochodem potrącił 51-letnią kobietę, która przechodziła Al. Śmigłego Rydza w obrębie skrzyżowania z ul. Tymienieckiego. Po wypadku kierujący odjechał w kierunku centrum, nie udzielając pomocy poszkodowanej.

Ustalenia policjantów a informacje od mieszkańców doprowadziły do odnalezienia samochodu Kia oraz zatrzymania 26-letniego mężczyzny. Mundurowi zbadali trzeźwość podejrzewanego.   Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że już wcześniej mężczyzna odpowiadał za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Teraz kierujący Kia odpowie za swój czyn przed sądem. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Previous Nie bądźmy obojętni
Next Policjanci rozbili szajkę włamywaczy

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Starsza kobieta leżała kilka godzin na mrozie. Odnaleźli ją policjanci

Prawie cztery godziny trwały nocne poszukiwania 82-latki, która wyszła z domu wnuczki udając się w niewiadomym kierunku. Nad ranem policjanci patrolówki znaleźli kobietę na jednej z posesji przy ul. Świętokrzyskiej.

Wiadomości 0 Comments

WSPÓŁPRACA POLICJI Z IZBĄ ADMINISTRACJI SKARBOWEJ

23 października 2017 roku pomiędzy Dyrektorem Izby ADMINISTRACJI Skarbowej w Łodzi a Komendantem Wojewódzkim Policji w Łodzi podpisane zostało porozumienie w sprawie realizacji zadań określonych w ustawie z dnia 9

Wiadomości 0 Comments

PRZEKAZANIE SYMBOLICZNEGO VOUCZERA NA RZECZ FUNDACJI POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH

21 czerwca 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyło się oficjalne przekazanie symbolicznego vouchera na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Pieniądze na ten cel

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!