Specjalistyczny sprzęt do sprzątania

Specjalistyczny sprzęt do sprzątania

Higiena – nie tylko w domu, ale także w miejscu pracy, czy na osiedlach – powinna być istotną kwestią dla każdej osoby. Dzięki niej unikniemy nie tylko rozprzestrzeniania się chorób, ale również pozytywnie wpłynie ona na odwiedzających dane miejsce gości. To tylko dwa z wielu powodów, dla których jest tak ważna w codziennym życiu.

Firma Numatic – gwarancja najwyższej jakości

Jeśli postanowiłeś otworzyć firmę sprzątającą i nie wiesz, od czego zacząć, to przede wszystkim powinieneś zadbać o sprzęt. Tylko ten najwyższej jakości zapewni, że praca będzie odbywała się szybko i wydajnie. Jednocześnie urządzenia, które będą służyły twoim pracownikom, nie zepsują się po krótkiej chwili użytkowania.

Jedną z najlepszych firm, które dostarczają najwyższej klasy niezawodny sprzęt do sprzątania klatek schodowych, miejsc użyteczności publicznej czy biur i mieszkań, jest Numatic. Ta profesjonalna marka znana jest na całym świecie, a swoją popularność zawdzięcza wysokiej jakości oferowanych urządzeń. Są one nie tylko łatwe w obsłudze i zaprojektowane tak, by ułatwiać, a co za tym idzie, przyspieszać pracę, ale mają przemyślane wzornictwo. Wszystkie urządzenia tej firmy, sprawdzają się również w przestrzeniach przemysłowych, co najlepiej świadczy o ich wytrzymałości. Nietrudno bowiem wyobrazić sobie, jak często musi odbywać się sprzątanie hali produkcyjnej i jak ciężkie mogą pojawiać się tam zabrudzenia.

Wózek Numatic do profesjonalnego sprzątania

Bardzo ciekawą, ale również niezbędną rzeczą na wyposażeniu firmy sprzątającej, zajmującej się usługami na terenie szpitala, galerii handlowej, biurowca czy wspólnoty mieszkaniowej, jest wózek Numatic TM 2815.

Wyposażony jest w dwa wiadra o pojemności 28 L i 15 L. Większe przeznaczone jest na czystą wodę z chemią, zaś mniejsze służy opłukiwaniu w nim zabrudzonego mopa. Ma także wyciskarkę do mopa, z której woda dostaje się do wiaderka przeznaczonego na wodę do płukania. Dodatkowo wózek ma małą kuwetę, do której można włożyć środki chemiczne, ściągaczkę do odprowadzania wody z szyb, czy inne przedmioty, pomagające w sprzątaniu. Cała konstrukcja jest wykonana z trwałych materiałów, odpornych na pęknięcia. Dodatkową zaletą wózka jest jego mała szerokość, która sprawia, że doskonale sprawdzi się on w ciasnych korytarzach, czy podczas przewożenia go windą.

Niezawodny odkurzacz Numatic

Numatic Georg GVE370 to kolejna ciekawa propozycja od firmy Numatic. Jest to odkurzacz, który pozwala na sprzątanie na sucho, jak i na mokro. Za jego pomocą można prać wykładziny, dywany, a także tapicerkę. Dzięki funkcji odkurzania na mokro można dzięki niemu czyścić i zbierać wodę z takich powierzchni jak płytki, gresy czy lastryko.

Można go również użyć do standardowego odkurzania, czyli na sucho, a wszystkie nieczystości zmieszczą się w specjalnie zaprojektowanym i dedykowanym dla tego modelu worku. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość, dlatego sprawdzi się bez najmniejszego problemu w warunkach przemysłowych i podczas częstego, ciągłego użytkowania. Wyposażono go między innymi w specjalny system chłodzenia, co umożliwia ciągłą pracę, a także w filtr, który nie wypuści na zewnątrz żadnych pyłków. Odkurzacz utrzymuje stabilność pracy podczas ssania. Jego pojemność przy pracy na mokro wynosi 15 L, zaś na sucho 9 L.

Wszystko dla firmy sprzątającej

Dlatego, jeżeli zamierzasz otworzyć własną firmę sprzątającą albo zamierzasz doposażyć już istniejącą, powinieneś zaopatrzyć się w te niezawodne urządzenia. Sprawdzą się także, jeśli po prostu chcesz wzbogacić w dobry sprzęt sprzątający własne przedsiębiorstwo czy warsztat. Tego typu sprzęty oraz chemię czyszczącą od profesjonalnych producentów oferuje hurtownia chemiczna Higiena.net.pl, dlatego powinieneś zapoznać się z jej ofertą.

Previous Czym jest lekomania?
Next Tłumaczenia online, w formie ekspresowej

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

KMP ŁÓDŹ FUTSAL CUP 2017 JUŻ ZA NAMI

Aż 15 godzin trwały w sumie zmagania uczestników sportowego weekendu z KMP Łódź Futsal Cup 2017. W tym roku turniej dla funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Policji odbył się w nowej

Wiadomości 0 Comments

77 ROCZNICA ZBRODNI KATYŃSKIEJ

6 kwietnia 2017 r. przy Pomniku Katyńskim na ul. Łąkowej w Łodzi odbyła się uroczystość związana z 77. Rocznicą mordu katyńskiego i Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, poprzedzona Mszą Święta

Wiadomości 0 Comments

Zakładali konta, aby gromadzić na nich środki z oszustw metodą na policjanta

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Łodzi zatrzymali 6 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się oszustwami i praniem brudnych pieniędzy. Ustalone na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź