Tani Internet i telewizja. A może w pakiecie?

Tani Internet i telewizja. A może w pakiecie?

Tani Internet nie musi oznaczać wolnego łącza, podobnie jak tania telewizja nie musi wiązać się z niewielką liczbą kanałów. Można bowiem zdecydować się na tzw. Dwupak i korzystać z tych usług na atrakcyjnych warunkach.

Dwupak, czyli po prostu pakiet Internet z telewizją, to dobry wybór z co najmniej kilku powodów. Przede wszystkim zawierając jedną umowę na usługi telewizyjne i internetowe, można liczyć na niższy abonament, niż w przypadku osobnego korzystania z tych mediów. Skala oszczędności może być tu oczywiście różna i zależy od szczegółów oferty danego dostawcy. Praktyka pokazuje jednak, że decydując się na takie rozwiązanie, często można obniżyć koszty poszczególnych usług co najmniej o kilkanaście procent. Jakie są inne zalety ofert łączonych i jak wybrać tę najlepszą?

Dlaczego warto wykupić pakiet Internet z telewizją?

Dwupak to sposób nie tylko na tani Internet i telewizję, ale również wygodne korzystanie z tych usług. Ta druga zaleta jest zasługą faktu, iż mamy podpisaną jedną umowę, dostajemy jeden comiesięczny rachunek, a więc mamy także możliwość załatwiania różnych spraw u tego samego usługodawcy. Co więcej, wykupując pakiet Internetu z telewizją, można też liczyć na przydatne dodatki, takie jak dostęp do kanałów telewizyjnych przez Internet. Dostawcy udostępniają również serwisy streamingowe, za pośrednictwem których można oglądać seriale, filmy czy koncerty – lista dostępnych pozycji zależy oczywiście od szczegółów danej oferty.

Zaletą propozycji pakietowej jest także możliwość skonstruowania produktu „uszytego na miarę”. Tacy dostawcy jak łódzka TOYA, umożliwiają optymalne dopasowanie Dwupaku do własnych potrzeb i oczekiwań (sprawdź na: https://toya.net.pl/pakiety/dwupakipremium/). Klienci mają do wyboru trzy różne pakiety telewizyjne (liczba kanałów od 90 do blisko 200) oraz aż cztery pakiety internetowe (prędkości od 100 Mb/s do 1000 Mb/s). Co ważne, mogą oni dowolnie łączyć ze sobą poszczególne warianty usług, a także swobodnie dodawać do nich dodatkowe opcje: WiFi i WiFi Plus, odbiornik 3G HD, czy pakiet telewizyjny CANAL+ oraz HBO.

Tania telewizja i Internet – jak wybrać najlepszy pakiet?

By wybrać dobrą ofertę Dwupaku: Internet z telewizją, trzeba wziąć pod uwagę częstotliwość i sposób korzystania z tych mediów. Miłośnik filmów i seriali powinien skupić się na propozycji z dużą liczbą kanałów telewizyjnych, a także bogatymi zasobami platformy streamingowej; oczywiście ważne jest przy tym, by miał dostęp do tych kanałów i produkcji, na których zależy mu najbardziej. Użytkownicy, którzy sporadycznie oglądają telewizję, bez obaw mogą wybrać najtańszy dostępny pakiet – może on oferować nawet 90 kanałów telewizyjnych.

Osoby, które potrzebują szybkiego i niezawodnego Internetu, powinny wybrać łącze o prędkości minimum 150 Mb/s. W przypadku mało aktywnego korzystania z sieci, sprawdzi się tańszy pakiet z prędkością w granicach 100 czy nawet 30 Mb/s.

Dobry pakiet usług telewizyjnych i internetowych odznacza się optymalnym dopasowaniem do potrzeb użytkownika i atrakcyjną ceną. Poza tym powinien być oferowany przez renomowanego dostawcę, który gwarantuje niezawodność świadczonych usług. Przed zawarciem umowy warto zatem również przeanalizować, jaką infrastrukturą techniczną dysponuje dany usługodawca.

 

Artykuł sponsorowany.

Previous Pozyskiwanie pierzgi pszczelej
Next Jak kupić dobrego smartphone'a

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Praca przez Internet – jakie propozycje?

W ostatnich latach coraz więcej osób interesuje się praca przez internet. Możemy dowiedzieć się, że tego typu zatrudnienie staje się rzeczywiście możliwe, a osoba kreatywna będzie w stanie znaleźć wiele

Wiadomości 0 Comments

ŁÓDZKIE ELIMINACJE TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

21 kwietnia 2017 roku na terenie łódzkiego Motodromu mieszczącego się na ul. Drewnowskiej 147, pod czujnym okiem policjantów Komendy Miejskiej Policji w Łodzi odbył się Miejski Finał XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego

Wiadomości 0 Comments

O włos od tragedii podczas świątecznego spotkania

Podczas odbywającej się imprezy świątecznej w jednym z mieszkań na łódzkiej dzielnicy Górna, pomiędzy 42-letnią mieszkanką Łodzi, a jej kilka lat starszym partnerem doszło do kłótni. W trakcie ostrej wymiany

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź