Tani Internet i telewizja. A może w pakiecie?

Tani Internet i telewizja. A może w pakiecie?

Tani Internet nie musi oznaczać wolnego łącza, podobnie jak tania telewizja nie musi wiązać się z niewielką liczbą kanałów. Można bowiem zdecydować się na tzw. Dwupak i korzystać z tych usług na atrakcyjnych warunkach.

Dwupak, czyli po prostu pakiet Internet z telewizją, to dobry wybór z co najmniej kilku powodów. Przede wszystkim zawierając jedną umowę na usługi telewizyjne i internetowe, można liczyć na niższy abonament, niż w przypadku osobnego korzystania z tych mediów. Skala oszczędności może być tu oczywiście różna i zależy od szczegółów oferty danego dostawcy. Praktyka pokazuje jednak, że decydując się na takie rozwiązanie, często można obniżyć koszty poszczególnych usług co najmniej o kilkanaście procent. Jakie są inne zalety ofert łączonych i jak wybrać tę najlepszą?

Dlaczego warto wykupić pakiet Internet z telewizją?

Dwupak to sposób nie tylko na tani Internet i telewizję, ale również wygodne korzystanie z tych usług. Ta druga zaleta jest zasługą faktu, iż mamy podpisaną jedną umowę, dostajemy jeden comiesięczny rachunek, a więc mamy także możliwość załatwiania różnych spraw u tego samego usługodawcy. Co więcej, wykupując pakiet Internetu z telewizją, można też liczyć na przydatne dodatki, takie jak dostęp do kanałów telewizyjnych przez Internet. Dostawcy udostępniają również serwisy streamingowe, za pośrednictwem których można oglądać seriale, filmy czy koncerty – lista dostępnych pozycji zależy oczywiście od szczegółów danej oferty.

Zaletą propozycji pakietowej jest także możliwość skonstruowania produktu „uszytego na miarę”. Tacy dostawcy jak łódzka TOYA, umożliwiają optymalne dopasowanie Dwupaku do własnych potrzeb i oczekiwań (sprawdź na: https://toya.net.pl/pakiety/dwupakipremium/). Klienci mają do wyboru trzy różne pakiety telewizyjne (liczba kanałów od 90 do blisko 200) oraz aż cztery pakiety internetowe (prędkości od 100 Mb/s do 1000 Mb/s). Co ważne, mogą oni dowolnie łączyć ze sobą poszczególne warianty usług, a także swobodnie dodawać do nich dodatkowe opcje: WiFi i WiFi Plus, odbiornik 3G HD, czy pakiet telewizyjny CANAL+ oraz HBO.

Tania telewizja i Internet – jak wybrać najlepszy pakiet?

By wybrać dobrą ofertę Dwupaku: Internet z telewizją, trzeba wziąć pod uwagę częstotliwość i sposób korzystania z tych mediów. Miłośnik filmów i seriali powinien skupić się na propozycji z dużą liczbą kanałów telewizyjnych, a także bogatymi zasobami platformy streamingowej; oczywiście ważne jest przy tym, by miał dostęp do tych kanałów i produkcji, na których zależy mu najbardziej. Użytkownicy, którzy sporadycznie oglądają telewizję, bez obaw mogą wybrać najtańszy dostępny pakiet – może on oferować nawet 90 kanałów telewizyjnych.

Osoby, które potrzebują szybkiego i niezawodnego Internetu, powinny wybrać łącze o prędkości minimum 150 Mb/s. W przypadku mało aktywnego korzystania z sieci, sprawdzi się tańszy pakiet z prędkością w granicach 100 czy nawet 30 Mb/s.

Dobry pakiet usług telewizyjnych i internetowych odznacza się optymalnym dopasowaniem do potrzeb użytkownika i atrakcyjną ceną. Poza tym powinien być oferowany przez renomowanego dostawcę, który gwarantuje niezawodność świadczonych usług. Przed zawarciem umowy warto zatem również przeanalizować, jaką infrastrukturą techniczną dysponuje dany usługodawca.

 

Artykuł sponsorowany.

Previous Pozyskiwanie pierzgi pszczelej
Next Jak kupić dobrego smartphone'a

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Kontrabanda w samochodzie i mieszkaniu na Bałutach

Łódzcy policjanci zabezpieczyli nielegalną kontrabandę. W ręce mundurowych wpadł alkohol i tytoń bez polskich znaków akcyzy skarbowej o wartości blisko 87 tysięcy złotych. Dwie osoby podejrzewane o przechowywanie i próbę

Wiadomości 0 Comments

Śmiertelna ofiara wypadku drogowego

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do którego doszło 11 maja 2018 roku o godzinie 21:30 na ul. Tomaszowskiej w Łodzi. Jak ustalili mundurowi, 50-leni

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę z siekierą

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 31-latka, który podróżował autobusem mając ze sobą siekierę i nóż. W trakcie interwencji konieczne było użycie paralizatora wobec agresywnego mężczyzny, który stwarzał zagrożenie dla otoczenia. 26 listopada

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź