Tłumaczenia online, w formie ekspresowej

Tłumaczenia online, w formie ekspresowej

Jak wygląda procedura obsługi tłumaczenia ekspresowego albo superekspresowego

Po przedstawieniu w biurze tłumaczeń oczekiwań, gdy chodzi o wykonanie tłumaczenia ekspresowego będzie można oczekiwać szybkie wyceny i oceny wykonalności takiego tłumaczenia. Zazwyczaj biuro będzie potrzebowało kilkunastu minut. W ten sposób szybko będzie się można dowiedzieć czy dane biuro podejmie się wykonania takiego właśnie tłumaczenia. Jednocześnie będzie można również dokonać ekspresowej płatności, gdy będziemy chcieli z takiego rozwiązania skorzystać. Następnie klient musi szybko podjąć decyzję z potwierdzeniem zlecenia. Biura przygotowują specjalne formularze, by zagwarantować sprawną obsługę tego typu tłumaczeń. Zazwyczaj, gdy będzie to pierwsze takie tłumaczenie klienta to trzeba wykonać płatność z góry. Tłumaczenia nocne (superekspres)Niektóre biura dają również okazję do tego, by wykonać super ekspresowe tłumaczenie, które złożyć należy do 21 godziny i wykonane będzie na kolejny dzień. Przy takim tłumaczeniu najlepszy będzie kontakt telefoniczny z biurem.

Tłumaczenie w ciągu tego samego dnia

Można także liczyć na szybkie tłumaczenie  dniu zlecenia. Niekiedy nawet do 100 stron rozliczeniowych. Oczywiście najlepiej będzie szybko kontaktować się z biurem telefonicznie a pliki przesyłać będzie można mailowo na adres biura. Tłumaczenia weekendowe (superekspres)Także tłumaczenia weekendowe traktowane są jako superekspres i zakładają pracę w soboty, niedziele oraz święta. Można będzie oczekiwać, że nawet 100 stron rozliczeniowych przekazanych w piątek zostanie wykonanych na poniedziałek rano.

Tłumaczenia o dużej objętości tekstu w krótkim czasie (ekspres + rabat za objętość)Jeśli termin będzie bardzo odległy, le przy dużej ilości tekstu to będzie można liczyć na to, że wtedy będzie zwiększony rabat w stosunku do tego jaka będzie objętość tekstu. Najlepiej przysłać tekst do wyceny i podać termin realizacji. Niektóre biura mają na swojej stronie specjalne rozwiązanie w postaci modułu pozwalającego na dokonanie automatycznej wyceny. Wtedy będzie można nawet zlecić kilka tysięcy stron z terminem miesiąca.

Dobrze funkcjonujące biura są w stanie wykonać w ciągu takiego tłumaczenia na kilka języków, by zagwarantować klientom jednolicie tłumaczony tekst na kilka języków. To bardzo wygodne rozwiązanie, które w praktyce dobrze się sprawdza. W tym przypadku również do tłumaczenia przydzielony może być menadżer projektu, którego zadaniem będzie dzielić pracę na większą liczbę tłumaczył i będzie pracował nad tym, by doszło również do synchronizacji w trakcie współpracy, by można było bez większych problemów dotrzymywać terminów.

Niekiedy gdy tekst będzie miał pewną bazę terminologiczna praca będzie również realizowana z narzędziami CAT, które pozwalają na spójne tłumaczenie jednolitych bloków. Zasadniczo forma współpracy nad tekstem jest dopracowana do potrzeb klienta i jeśli ma jakieś szczególne życzenia to będzie oczekiwał, że biuro będzie to spełniało. Warto o tym wszystkim pamiętać i faktycznie wybrać takie biuro dobrze się sprawdzi.

Previous Specjalistyczny sprzęt do sprzątania
Next Jak działają agencje rekrutacyjne?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI RATOWALI 27 – LATKA

Dzięki zaangażowaniu i błyskawicznym działaniom mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy, uratowano mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Desperat chciał się utopić. Dzielnicowy wszedł do wody, aby go ratować. Pomoc

Wiadomości 0 Comments

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ GRZYBIARKI Z ŁODZI

Opoczyńscy policjanci odnaleźli 88 letnią kobietę, która zabłądziła w lesie. Mieszkanka Łodzi wypoczywająca w miejscowości Dęborzeczka, 12 września wyszła do pobliskiego lasu na grzyby. Kobieta telefon komórkowy zostawiła w domu.

Strefa Biznesu 0 Comments

Firmy poszukują absolwentów nauk ścisłych

150 wykwalifikowanych specjalistów znajdzie w tym roku pracę w centrum rozwoju oprogramowania, które w Łodzi otworzył Ericpol. Kolejne 150 osób firma zatrudni w swojej siedzibie w Krakowie. Ericpol to firma inżynierska świadcząca usługi w branży IT. Stawia głównie na młodych matematyków.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź