Wpadł z blisko kilogramem narkotyków

Wpadł z blisko kilogramem narkotyków

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową zatrzymali 24-latka podejrzewanego o przestępczą działalność. W jego mieszkaniu śledczy zabezpieczyli 930 gramów marihuany. Teraz może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi już od dłuższego czasu zbierali informacje na temat mężczyzny mogącego mieć związek z dystrybucją środków odurzających na terenie Łodzi. 4 lutego 2020 roku około godziny 19, funkcjonariusze zauważyli 24-latka w jednym z barów w okolicy ul. Wólczańskiej. Ponieważ istniało uzasadnione podejrzenie, że w miejscu zamieszkania 24-latka znajdują się narkotyki, funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Wchodząc do jego mieszkania na łódzkim Widzewie, stróże prawa już w progu poczuli charakterystyczny zapach marihuany. Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli 9 torebek z suszem marihuany o lącznej wadze 930 gramów. Mężczyzna, który notowany był w przeszłości za inne przestępstwa, nie stawiał oporu podczas zatrzymania. 24-latek został przewieziony przez śledczych do policyjnego aresztu. Za posiadanie tak dużej ilości substancji psychotropowych grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Zatrzymany po brawurowej ucieczce
Next Interwencja domowa zakończona odzyskaniem skradzionego motocykla

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

ODPOWIE ZA HANDEL MARIHUANĄ A JEGO KLIENCI ZA JEJ POSIADANIE

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który odpowie za handel marihuaną. W rękach funkcjonariuszy znalazły się również dwie osoby, które odpowiedzą za posiadanie

Łódź na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK W ŁODZI

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 25 kwietnia 2017 roku około godziny 4:30 na al. Piłsudskiego w Łodzi na wysokości ulicy Wodnej w kierunku Widzewa.

Łódź na Sygnale 0 Comments

WŁAMYWACZ W RĘKACH POLICJANTÓW

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży z włamaniem do rożnych nieruchomości na terenie powiatu opoczyńskiego. Złodziej swoją przestępczą działalność prowadził od około 2 lat. Wobec 46 latka sąd zastosował

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź