Wpadł z narkotykami

Wpadł z narkotykami

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali 22-latka, który posiadał przy sobie marihuanę i tabletki ekstazy. Mężczyzna był już w przeszłości notowany za podobne przestępstwa.

18 września 2018 roku w godzinach popołudniowych, funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi pracowali na terenie dzielnicy Polesie. W pewnym momencie, na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Balonowej, policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo rozglądać i przyspieszył kroku. Po wylegitymowaniu 22-latka i sprawdzeniu jego odzieży, okazało się że miał się czego obawiać. W saszetce, którą młodzieniec miał na pasku, policjanci znaleźli blisko 39 gramów marihuany oraz 46 tabletek ekstazy. Notowany za podobne przestępstwa mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi za to kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi III Komisariat Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź-Polesie.

Previous Policjant po służbie zatrzymał 26-latkę, która próbowała okraść jego starszą sąsiadkę
Next Licealistka ujęła nietrzeźwego kierującego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ODZYSKALI AUTO WARTE 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Skoordynowane działania policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach pozwoliły na bardzo szybkie odzyskanie skradzionego w Starowej Górze pojazdu wartego 400 tysięcy

Wiadomości 0 Comments

UROCZYSTA MSZA W RAMACH 77.ROCZNICY ZBRODNI KATYŃKSIEJ

26 marca 2017 r. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łodzi została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji poległych i pomordowanych policjantów II RP ofiar sowieckiego reżimu. Uroczystość odbyła się w

Wiadomości 0 Comments

Starsza kobieta leżała kilka godzin na mrozie. Odnaleźli ją policjanci

Prawie cztery godziny trwały nocne poszukiwania 82-latki, która wyszła z domu wnuczki udając się w niewiadomym kierunku. Nad ranem policjanci patrolówki znaleźli kobietę na jednej z posesji przy ul. Świętokrzyskiej.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!