Wybieramy fotel fryzjerski

Wybieramy fotel fryzjerski

Tym, co koniecznie musi znaleźć się w każdym salonie fryzjerskim jest oczywiście fotel fryzjerski. To jeden z ważniejszych mebli, bez którego trudno wyobrazić sobie w ogóle prowadzenie salonu. Dlatego tak ważne jest, aby postawić na odpowiedni model. Powinien on być wygodny, trwały, a także estetyczny. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę, aby kupić naprawdę dobry fotel fryzjerski, który świetnie będzie spełniał swoją rolę.

Kwestie estetyczne

Urządzając salon fryzjerski, trzeba pamiętać, że obecnie konkurencja w tej branży jest ogromna, a świadomość klientów coraz większa. Liczy się nie tylko jakość usług, ale również estetyka salonu. Dlatego warto postawić na fotel fryzjerski, który naprawdę dobrze się prezentuje, a jednocześnie jest wygodny dla klienta. Obecnie dostępne są fotele fryzjerskie w bardzo różnych kolorach, kształtach i wielkościach, co sprawia, że nie ma najmniejszego problemu z wyborem fotela idealnie wpisującego się w indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Sprawdź ranking foteli fryzjerskich na fryzjerstwowsieci.pl >>

Jeśli chcemy, aby fotel nie tylko dobrze się prezentował, ale był również trwały, najlepszym rozwiązaniem będzie model z eko skóry. Warto pamiętać, że takie obicie stawia również sanepid. Eko skóra ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim jest bardzo trwała, odporna na działanie wody, powstawanie plam. Jej największą zaletą jest jednak to, że jej utrzymanie w czystości jest bardzo proste.

Wielkość

Wybierając fotel fryzjerski, koniecznie trzeba uwzględnić również to, jak duży jest salon. Fotel ma ułatwiać pracę. Nie może jej utrudniać. Kiedy salon jest mały, duży i masywny fotel fryzjerski raczej nie będzie najlepszym wyborem. Sprawi, że swobodne przemieszczanie się będzie bardzo utrudnione.

Regulacja

Osoba urządzająca salon fryzjerski, powinna pamiętać o zapewnieniu sobie komfortu na odpowiednim poziomie. Dlatego dobrym wyborem okazują się być fotele fryzjerskie mające łatwą, a jednocześnie szybką regulację. Najlepszym rozwiązaniem okazują się być modele z pompą hydrauliczną. Dzięki niej można regulować wysokość fotela nawet wówczas, gdy siedzi na nim klient. Bardzo ważne jest również, aby fotel można było obracać wokół własnej osi. Dobre fotele wyposażone są także w blokadę. Jej obecność sprawia, że pompa hydrauliczna dłużej zachowuje żywotność.

Wyprofilowane oparcie

Fotel fryzjerski należy wybrać, uwzględniając komfort swojej pracy, ale również komfort klienta. Dlatego warto szukać takiego fotela, który ma odpowiednio wyprofilowane oparcie. Ma to szczególne znaczenie w przypadku długich zabiegów. Klient, który spędza na naszym fotelu kilka godzin z pewnością nie chce zakończyć wizyty w salonie fryzjerskim z dotkliwym bólem pleców. Lepiej więc zapłacić za fotel nieco więcej, ale zapewnić klientowi wygodę na najwyższym poziomie.

Oferta producentów, jeśli chodzi o fotele fryzjerskie jest obecnie ogromna. Nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem modelu na naprawdę wysokim poziomie. Bez wątpienia na zakupie fotela fryzjerskiego nie należy oszczędzać. To mebel, który w salonie fryzjerskim odgrywa naprawdę istotną rolę.

Previous Palenie szkodzi - przekonali się o tym amatorzy odurzającego suszu
Next 15-latek spowodował kolizję

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Meble fryzjerskie AYALA – co warto wybrać?

Powstaje coraz więcej salonów fryzjerskich, co jest jednak odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie na tego typu usługi. Z uwagi jednak na fakt, że zakładów fryzjerskich jest coraz więcej, także i konkurencja

Strefa Biznesu 0 Comments

Artykuły biurowe – co jest niezbędne w każdej firmie?

Na świecie powstaje coraz więcej firm, ponieważ każdy woli działać na własny rachunek – ponosić ryzyko, ale i zarabiać dla siebie. W związku z tym, że taka firma wymaga odpowiedniego

Strefa Biznesu 0 Comments

Łódzka firma producentem programów do fakturowania

Dawniej przedsiębiorcy mogli jedynie pomarzyć o takich udogodnieniach, które są dostępne dziś. Pomocne programy, które przedsiębiorca może wykorzystywać w swojej codziennej działalności, zdecydowanie ułatwiają wiele spraw. Mowa na przykład o

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź