Kiedy wypożyczenie samochodu staje się koniecznością…

Kiedy wypożyczenie samochodu staje się koniecznością…

Brak samochodu, awaria, stłuczka, wyjazd na wakacje… Każdemu z nas mogą przytrafić się różne nieprzewidziane sytuacje, kiedy okaże się, że nagle potrzebujemy nowego auta. Wypożyczalnia samochodów może okazać się wówczas najlepszym rozwiązaniem.

Stając się właścicielem samochodu, trzeba liczyć się z problemami natury technicznej. Nawet jeśli mamy szczęście i trafił nam się bezawaryjny egzemplarz , to możemy stać się uczestnikami kolizji lub wypadku drogowego. Okoliczności, w jakich może się przydać auto prosto z wypożyczalni jest jednak znacznie więcej.

Gdy potrzebne jest auto zastępcze…

Kto korzysta z wynajmu samochodów z wypożyczalni? Ich klientami są m.in. osoby prywatne, które na skutek awarii, kolizji lub wypadku są chwilowo pozbawione własnego pojazdu i potrzebują auta zastępczego np. na kilka dni. Usługa ta dedykowana jest również osobom, które – mimo tego, że mają prawo jazdy – nie posiadają własnego samochodu, np. z racji kosztów utrzymania.

Dla turystów i wczasowiczów

Poza osobami mającymi problemy techniczne z prywatnym autem, do wypożyczalni samochodów zaglądają także turyści, którzy odwiedzają dane miasto i szukają indywidualnego środka lokomocji do przemieszczania się po okolicy.

Wynajem auta z wypożyczalni może być dobrym rozwiązaniem również wówczas, gdy rodzinny pojazd z powodu wieku czy stanu technicznego nie nadaje się na wakacyjne wypady. Samochód osobowy jest nadal najchętniej wybieranym środkiem transportu podczas wyjazdu urlopowego – czy to krajowego, czy zagranicznego. Potwierdza to raport „Polak jedzie na wakacje” wykonany na zlecenie firmy Kongsberg Automotive – aż 60% ankietowanych wybrało go za środek transportu podczas wakacji. Samochód jest przy tym wariantem wybieranym częściej przez kobiety (63%) niż przez mężczyzn (57%). O wyborze auta decyduje m.in. komfort jazdy i szybkość przemieszczania się (źródło: http://www.newsauto.pl/polak-jedzie-na-wakacje-raport-naszych-preferencjach/).

W celach firmowych

Z oferty wypożyczalni pojazdów korzystają także bardzo często osoby prowadzące działalność gospodarczą lub firmy. Wynajmują one samochody np. w celu przewożenia pracowników sezonowych, czy też organizując pracownicze wyjazdy integracyjne. Przedsiębiorcom nierzadko bardziej opłaca się zaspokoić potrzeby firmowe, wypożyczając pojazd na średni lub długi termin, gdyż obniżają w ten sposób koszty związane z utrzymaniem floty samochodów. Nie muszą inwestować w nowe auta, lecz pozyskują je za sprawą wynajmu, wraz z pakietem dodatkowych usług, jakie oferują wypożyczalnie.

Dziś nie ma problemu, aby wypożyczyć samochód praktycznie w każdym miejscu na świecie. Ofert takich, jak proponowanych na stronie https://www.007londonescorts.com/ czy podobnych jest bardzo wiele. Wypożyczalnie działają często na lotniskach, dzięki czemu kwestia dotarcia z niego do miasta pod wybrany adres czy z powrotem również przestaje być problemem.

 

Previous POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PONAD 60 KG MARIHUANY
Next ODPOWIE ZA POSIADANIE I UDZIELANIE ZNACZNYCH ILOŚCI NARKOTYKÓW

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Przyszłość polskiej energetyki – rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

INNOWACJA, EKSPANSJA I INTEGRACJA TO NAZWA NASZEJ GRY, KTÓRĄ NAZYWAMY BIZNESEM O JUŻ OSIĄGNIĘTYCH SUKCESACH, PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ, NOWYCH PRODUKTACH W OFERCIE I SILE MARKI ROZMAWIALIŚMY Z ROBERTEM ZAGOŻDŻONEM, ZAŁOŻYCIELEM

Strefa Biznesu 0 Comments

Łódzka firma producentem programów do fakturowania

Dawniej przedsiębiorcy mogli jedynie pomarzyć o takich udogodnieniach, które są dostępne dziś. Pomocne programy, które przedsiębiorca może wykorzystywać w swojej codziennej działalności, zdecydowanie ułatwiają wiele spraw. Mowa na przykład o

Strefa Biznesu 1Comments

Nowy Bank – nowe lokaty na lepszy procent?

Słabo oprocentowane lokaty nie zachęcają do oszczędzania. Nadzieją dla Polaków szukających bezpiecznych sposobów na pomnażanie gromadzonego kapitału jest oferta nowego banku, który pod koniec marca zaczął swoją działalność na polskim

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!