Zatrzymany po brawurowej ucieczce

Zatrzymany po brawurowej ucieczce

Policjanci zatrzymali 36-latka, który nie zatrzymał się do kontroli, a uciekając wypożyczonym bmw usiłował potrącić funkcjonariuszy. Odnaleziony został w jednym z bloków przy al. Włókniarzy w Łodzi. Ma bardzo bogatą przeszłość kryminalną. Za swój czyn może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

4 lutego 2020r. po godzinie 15 policjanci z KMP w Łodzi zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ,na ul. 6 sierpnia zauważyli bmw, za kierownicą którego siedział mężczyzna znany z kryminalnej przeszłości. Postanowili go wylegitymować. Kierujący na widok policjantów, ruszył gwałtownie w ich stronę omijając inne pojazdy. Nie reagował na wezwania do zatrzymania. Próbował potrącić funkcjonariuszy. Aby uniemożliwić mu dalszą ucieczkę kryminalni oddali w kierunku bmw  strzały. Nie zważając na przestrzelone opony 36-latek kontynuował jazdę. W okolicach al. Włókniarzy porzucił uneiruchomiony ostatecznie pojazd i ukrył się w jednym z budynków. Policjanci cały czas podążali jego śladem. Wkrótce został odnaleziony na klatce schodowej bloku . W przeszłości był wielokrotnie notowany za różnego rodzaju przestępstwa. Mężczyzna usłyszał zarzuty nie zatrzymania się do kontroli drogowej, stosowania przemocy w celu udaremienia czynności służbowych funkcjonariuszom oraz naruszenia ich nietykalności cielesnej. Takie czyny w prawie karnym zagrożone być mogą karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KMP w Łodzi pod nadzorem poleskiej prokuratury. O dalszym losie zatrzymanego zadecyduje prokurator i sąd.

Previous Pijany kierujący zasną za kierownicą
Next Wpadł z blisko kilogramem narkotyków

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Firmy poszukują absolwentów nauk ścisłych

150 wykwalifikowanych specjalistów znajdzie w tym roku pracę w centrum rozwoju oprogramowania, które w Łodzi otworzył Ericpol. Kolejne 150 osób firma zatrudni w swojej siedzibie w Krakowie. Ericpol to firma inżynierska świadcząca usługi w branży IT. Stawia głównie na młodych matematyków.

Wiadomości 0 Comments

AKCJA ZNICZ NIE TYLKO NA DROGACH

Podczas brifingu prasowego poświęconego akcji ,,Nie zabijaj” Komendant Powiatowy Policji w Pabianicach insp. Cezary Petrus wspólnie z władzami samorządowymi powiatu oraz przedstawicielami Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego w sposób szczególny podziękował

Wiadomości 0 Comments

Napadał na przypadkowe osoby i kradł telefony

Policjanci z IV Komisariatu KMP w Łodzi zatrzymali 27-latka, który napadł na młodego chłopaka pobił go oraz ukradł pieniądze i telefon komórkowy. Jak się okazało sprawca miał znacznie więcej na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź