Zatrzymany z narkotykami

Zatrzymany z narkotykami

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali 21 letniego mieszkańca Łodzi, przy którym zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna dodatkowo odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających.

17 lipca br. policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, na ul. Szczecińskiej zatrzymali pojazd, którym według ich ustaleń, miał poruszać się 21-latek. Mężczyzna podejrzewany był o popełnianie przestępstw narkotykowych. Przypuszczenia kryminalnych szybko się potwierdziły. Pierwsze narkotyki znaleźli podczas przeszukania samochodu. Następne w jego miejscu zamieszkania. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany, gotówkę w kwocie 2500 złotych i wagę elektroniczną. Mężczyzna odpowie nie tylko za posiadanie znacznych ilości narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Poniesie również karę za  jazdę pod wpływem środków odurzających. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z II Komisariatu Policji KMP w Łodzi. Zgodnie z decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Previous Okradł współpracowników
Next Palenie szkodzi - przekonali się o tym amatorzy odurzającego suszu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Starsza kobieta leżała kilka godzin na mrozie. Odnaleźli ją policjanci

Prawie cztery godziny trwały nocne poszukiwania 82-latki, która wyszła z domu wnuczki udając się w niewiadomym kierunku. Nad ranem policjanci patrolówki znaleźli kobietę na jednej z posesji przy ul. Świętokrzyskiej.

Wiadomości 0 Comments

Rowery miejskie w Łodzi po raz kolejny opóźnione

W przetargu na Łódzki Rower Publiczny nie będą wymagane tandemy, jak chciał zamawiający – zdecydowała Krajowa Izba Odwoławcza, przychylając się do wniosku firmy BikeU. To oznacza, że osoby niepełnosprawne, np. z problemami

Wiadomości 0 Comments

58-LATEK UTONĄŁ W STAWACH STEFAŃSKIEGO

Pod nadzorem prokuratury funkcjonariusze z VII Komisariatu Policji w Łodzi wyjaśniają okoliczności śmierci 58-letniego mężczyzny. Prawdopodobną przyczyną jego zgonu było utonięcie. Do zdarzenia doszło 11 sierpnia 2017r około godz.13.00 nad

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!