Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali 29 letniego obywatela Palestyny, który w miejscu zamieszkania posiadał substancje psychoaktywne.

Policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi realizując materiały własne zatrzymali na ul. Piotrkowskiej, 29 letniego obywatela Palestyny, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania, ujawniono kilkadziesiąt gramów suszu roślinnego, podobną ilość sprasowanej substancji koloru brązowego, pieniądze, wagę elektroniczną oraz dwa telefony komórkowe. W sprawnym przejrzeniu pomieszczeń i odnalezieniu ukrytych narkotyków w znaczący sposób pomógł pies policyjny.

Funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż mężczyzna od kilku lat legalnie przebywa na terenie naszego kraju. Do tej pory nie był notowany, obecnie odpowie za posiadanie znacznej ilości  narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Śledczy z I Komisariatu Policji KMP w Łodzi nadal prowadzą czynności w tej sprawie, sprawdzając rzeczywisty zakres działania zatrzymanego mężczyzny.

Previous Huawei Honor - smartfon dla każdego
Next Administrator i twórca forum pedofilskiego w rękach policjantów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Mężczyzna utonął w Sokołówce

Łódzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 59-latka, którego ciało wyłowiono z rzeki Sokołówka. 8 sierpnia 2018 r po godzinie 9.00 policjanci z II Komisariatu KMP w Łodzi zostali

Wiadomości 0 Comments

Łódź wyprodukowała akcję edukacyjną „Zapinaj pasy w taksówce”

„Zapinaj pasy w taksówce” to łódzka akcja edukacyjna, która ma na celu poprawę bezpieczeństwa pasażerów. Do kampanii włączyły się także gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Akcję zapoczątkował Janusz Nerga.

Wiadomości 0 Comments

ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEJ. POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ!

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszej, do którego doszło na ul. Łódzkiej w Zduńskiej Woli. Mundurowi kolejny raz przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności zarówno przez kierujących jak

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!