KOLEJNA UPRAWA KONOPI ZLIKWIDOWANA

KOLEJNA UPRAWA KONOPI ZLIKWIDOWANA

Łódzcy policjanci zatrzymali 49 letnią kobietę, która zajmowała się uprawą marihuany. W specjalnym namiocie z oświetleniem i wentylacją suszyła kwiatostany konopi indyjskich.

05 lipca 2107 roku policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z KMP w Łodzi weszli do jednego z mieszkań na Śródmieściu, gdzie jak podejrzewali były ukryte narkotyki. Przypuszczenia okazały się trafne.  W jej  pokoju w szafce między ubraniami ujawnili słoiki z suszoną marihuaną.  Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że kobieta ma poza Łodzią drugie mieszkanie, w którym także prowadziła uprawę konopi indyjskich. Pojechali na miejsce, gdzie odkryli specjalnie przygotowany sprzęt, służący do produkcji narkotyków. Niewielkich rozmiarów namioty, w których znajdowało się oświetlenie i wentylacja, zapewniały idealne warunki do uprawy nielegalnych roślin. W sumie policjanci zabezpieczyli 177 gramów , a kobieta usłyszała już zarzuty za co grozi jej  kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Previous SPRZEDAWAŁ NARKOTYKI, BO CHCIAŁ ZAROBIĆ NA SAMOCHÓD
Next POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCÓW BRUTALNEJ NAPAŚCI NA MŁODEGO MĘŻCZYZNĘ

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI KOLEJNĄ LINIĘ PRODUKCYJNĄ NIELEGALNEGO ALKOHOLU

Zgierscy policjanci zatrzymali 2 osoby, u których zabezpieczyli prawie 3 tysiące litrów alkoholu domowej produkcji, ponad 500 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, tytoń oraz urządzenia do produkcji bimbru. Małżeństwo

Łódź na Sygnale

ODPOWIE ZA HANDEL MARIHUANĄ A JEGO KLIENCI ZA JEJ POSIADANIE

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który odpowie za handel marihuaną. W rękach funkcjonariuszy znalazły się również dwie osoby, które odpowiedzą za posiadanie

Łódź na Sygnale

ZATRZYMANI W ZWIĄZKU Z POSIADANIEM NARKOTYKÓW

Policjanci z Wydziału Kryminalnego wieluńskiej komendy zatrzymali 42 letniego mężczyznę oraz 35 letnią kobietę, mieszkańców powiatu wieluńskiego do sprawy posiadania narkotyków. Kobieta usłyszała zarzut posiadania przy sobie amfetaminy i dopalaczy.