TRAFILI DO ARESZTU ZA ZABÓJSTWO 64-LATKA

TRAFILI DO ARESZTU ZA ZABÓJSTWO 64-LATKA

Bełchatowscy policjanci rozwiązali sprawę zabójstwa 64-letniego mężczyzny, którego zwłoki znalazł syn. Sprawcy tej zbrodni jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

30 maja 2017 roku po godzinie 16.00 oficer dyżurny bełchatowskiej policji został poinformowany że w jednym z mieszkań w gminie Bełchatów znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało denata z licznymi ranami kłutymi znalazł syn ofiary, który przyjechał do ojca w odwiedziny. Wysłani na miejsce zdarzenia policjanci potwierdzili tę informację. Obrażenia denata jednoznacznie wskazywały na zabójstwo. W obecności prokuratora policjanci wykonali oględziny, w trakcie których znaleźli narzędzie zbrodni – nóż kuchenny. Ciało zabezpieczono do dyspozycji prokuratury, a funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie sprawcy. Policjanci ustalili, że 64-latek mieszkał samotnie i poruszał się na wózku inwalidzkim. W obowiązkach domowych czasem pomagali mu dwaj mieszkańcy powiatu bełchatowskiego. Funkcjonariusze postanowili dotrzeć do tych mężczyzn. Jeszcze tego samego dnia około godziny 22.00 zapukali do drzwi ich mieszkania. Okazało się, że 25-latek oraz jego 50-letni ojciec byli kompletnie pijani. W kieszeni spodni 25-latka policjanci znaleźli telefon komórkowy należący do ofiary. Mężczyźni szybko trafili za kraty policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu obaj przyznali się do udziału w tej zbrodni. Policjanci ustalili, że kiedy zatrzymani przyszli do mieszkania ofiary, doszło do awantury z gospodarzem. Śmiertelne ciosy nożem zadał 25-latek. 2 maja po wytrzeźwieniu, notowani wcześniej zatrzymani, usłyszeli prokuratorskie zarzuty. 25-latek odpowie za zabójstwo. Grozi za to kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Jego 50-letni ojciec odpowie za poplecznictwo, czyli zacieranie śladów i pomoc sprawcy. Za taki czyn grozi do 5 lat więzienia. Sąd Rejonowy w Bełchatowie aresztował obu podejrzanych na 3 miesiące.

Previous ŁÓDZKIE OBCHODY ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Next SEZON MOTOCYKLOWY ROZPOCZĘTY - RÓWNIEŻ DLA POLICJANTÓW

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

SPRAWCA ŚMIERTELNEGO WYPADKU W ZGIERZU ZATRZYMANY

Zgierscy policjanci dzięki informacji funkcjonariusza KWP w Łodzi zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia 55-letniej kobiety. Zabezpieczony został również samochód, który brał udział w tamtym zdarzeniu. 27-letni mężczyzna może usłyszeć zarzut spowodowania

Łódź na Sygnale 0 Comments

ROZBÓJ Z „MIŁOŚCI”

Dwoje piotrkowian usłyszało zarzuty rozboju. 28-latek najpierw pobił mężczyznę a później ukradł mu telefon komórkowy. Powodem była „miłość” do jednej kobiety. 19-latka nie zareagowała na pobicie i ukryła skradziony telefon.

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANI ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

19 czerwca 2017 roku sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w sprawie materiałami zadecydował, że dwaj radomszczanie w wieku 41 i 55 lat najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź