POLICJANCI URATOWALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ NA ULICY

POLICJANCI URATOWALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ NA ULICY

Przez kilkanaście minut piotrkowscy policjanci reanimowali mężczyznę. Prowadzili masaż serca i sztuczne oddychanie do momentu przyjazdu pogotowia.

27 maja 2017 r  około godziny 18.15 dyżurny komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim został powiadomiony o  leżącym w pobliżu przystanku mężczyźnie, który nie dawał oznak życia. Był nieprzytomny i nie oddychał. Natychmiast na ulicę Słowackiego zostali skierowani policjanci. Jeden z funkcjonariuszy posiadał uprawnienia ratownika medycznego i od razu przystapił do działania. Mundurowi przez kilkanaście minut wykonywali sztuczne oddychanie i masaż serca aż do czasu przyjazdu służb medycznych. Mężczyzna w wieku około 50 lat w ciężkim stanie został zabrany do szpitala i otoczony specjalistyczną opieką lekarską.
Dzięki zdecydowanej reakcji funkcjonariuszy i umiejętnościom asp. szt. Pawła Świątczaka nie doszło do tragedii

Previous MATKA ODPOWIE ZA NIENALEŻYTĄ OPIEKĘ NAD DZIEĆMI
Next Z MOTOCYKLISTAMI O BEZPIECZEŃSTWIE NA DROGACH

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY AMATOR MARIHUANY

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi, zatrzymali mężczyznę posiadającego przy sobie około 16 gramów marihuany. Przy amatorze narkotyków odnalezione zostały również dwie wagi elektroniczne, które służyły najprawdopodobniej

Łódź na Sygnale 0 Comments

MARIHUANA ODNALEZIONA W LODÓWCE

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KMP w Łodzi odnaleźli w jednym z mieszkań na Bałutach, ukrytą w lodówce torbę foliową z zawartością ponad 230 gramów suszu konopi indyjskiej.

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI DZIKĄ PLANTACJĘ MARIHUANY

Aż 51 krzewów konopi indyjskich, z których można wytworzyć ponad 1 kg marihuany odkryli łódzcy policjanci na terenie jednego z podwórek przy ul. Włókienniczej w Łodzi. Konopie rosły wzdłuż ogrodzenia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź