MATKA ODPOWIE ZA NIENALEŻYTĄ OPIEKĘ NAD DZIEĆMI

MATKA ODPOWIE ZA NIENALEŻYTĄ OPIEKĘ NAD DZIEĆMI

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łodzi zatrzymali kobietę, która będąc kompletnie pijana sprawowała opiekę na swoimi dziećmi. Na szczęście rodzeństwu nic się nie stało.

26 maja 2017 roku około godziny 19:00  policjanci podczas obsługi zdarzenia drogowego w rejonie skrzyżowania al. Jana Pawła II i Pabianickiej zauważyli kompletnie pijaną kobietę w rejonie przystanku tramwajowego. Pod jej opieką znajdowało się dwoje małych dzieci. Jednocześnie z tym samym spostrzeżeniem zgłosił się motorniczy jednego z tramwajów mpk. Kobieta nie panowała nad swoimi ruchami, zataczała się i poruszała chwiejnym krokiem. Przy tak ruchliwych ulicach i bliskości torowiska takie zachowanie mogło stanowić ogromne zagrożenie dla niej i dwójki dzieci. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Okazało się, że 23-latka miała w organizmie ponad 2,4 promila alkoholu. Na miejsce wezwano babcię 5-letniej dziewczynki i jej 3-letniego brata, która zaopiekowała się rodzeństwem. Nieodpowiedzialna matka natomiast trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut  narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia swoich dzieci. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. O sytuacji został powiadomiony również sąd rodzinny.

Nie bądźmy obojetni, jesli jesteśmy swiadkami nienależytej opieki nad dziećmi. Wykonanie połączenia na numer alarmowy 997 może uratować zdowie a nawet życie.

Previous WPADŁ Z PAPIEROSAMI BEZ AKCYZY
Next POLICJANCI URATOWALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ NA ULICY

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

KOLEJNE ZATRZYMANIA ZWIĄZANE Z PROCEDEREM NARKOTYKOWYM

Policjanci z wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP w Łodzi zatrzymali 6 kolejnych osób związanych z dystrybucją narkotyków. Była to kontynuacja działań przeprowadzonych pod koniec ubiegłego roku. Wówczas w rękach

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY ZA NIELEGALNE POSIADANIE BRONI I AMUNICJI

Nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z wieruszowskiej komendy , podejrzanemu o nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji. W mieszkaniu 63-latka funkcjonariusze znaleźli broń palną

Łódź na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNY WYPADEK W ŁODZI

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 25 kwietnia 2017 roku około godziny 4:30 na al. Piłsudskiego w Łodzi na wysokości ulicy Wodnej w kierunku Widzewa.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź