INAUGURACJA SEZONU MOTOCYKLOWEGO
8 kwietnia 2017 roku na terenie łódzkiej Atlas Areny odbyło się uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Impreza była wspólną inicjatywą łódzkich klubów i stowarzyszeń motocyklowych. Nie mogło zabraknąć tam funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, którzy oprócz zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy, wystawili własne stoisko.
Pogoda dopisała i wszyscy uczestnicy bawili się doskonale. Dla najmłodszych fanów jednośladów policjanci w asyście maskotki Kota Prewencjusza zorganizowali ciekawe konkursy i zabawy. Jedną z głównych atrakcji spotkania była parada motocykli, którą poprowadzili motocykliści z łódzkiej drogówki.
Policjanci przypominają o bezpieczeństwie.
Jest coraz cieplej i na drogach możemy spotkać coraz więcej motocyklistów. Niestety wraz z rozpoczęciem sezonu dochodzi do zdarzeń z udziałem rowerzystów, motorowerzystów i motocyklistów. Pamiętajmy, że użytkownicy jednośladów w konfrontacji z samochodem zazwyczaj nie mają szans. Przed urazami chronią ich jedynie ubrania i hełmy ochronne. Motocykliści nie mają poduszek powietrznych, pasów bezpieczeństwa, ani kontrolowanych stref zgniotu. Dlatego tak ważne jest, aby obie grupy kierujących przestrzegały przepisów i szanowały się nawzajem. Na drogach nie powinno dochodzić do rywalizacji kto jest najważniejszy i kto ma pierwszeństwo. Motocykliści, motorowerzyści jak i rowerzyści są równoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego.
Może to Ci się spodoba
Legend of Rock Wrocław – Hala Stulecia 25 marca 2023
The Legend of Rock Symphonic Rock Never Dies! 25 marca 2023 Wrocław Hala Stulecia 18 listopada 2023 Katowice Spodek godz. 20:00 Spektakularna produkcja! Poczuj niesamowite emocje podczas jedynego takiego koncertu
POLICJA PRZYGOTOWANA DO ŚWIĄT I MAJÓWKI
Policja jest przygotowana do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim podróżującym w związku ze Świętami Wielkanocnymi, a następnie długim weekendem majowym. Więcej patroli będzie nie tylko na polskich drogach, ale także na dworcach
ZWOLNIJ! JAK KOCHA, TO POCZEKA
14 lutego to „Dzień Zakochanych” popularnie zwany Walentynkami. To czas, który chcemy spędzić z bliskimi nam osobami. Policjanci z garnizonu łódzkiego właśnie w tym wyjątkowym dniu zaplanowali działania mające na

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!