ŁÓDZCY POLICJANCI ZDOBYLI TRZY MEDALE W MARTWYM CIĄGU. RAZEM PODNIEŚLI 640 KILOGRAMÓW

ŁÓDZCY POLICJANCI ZDOBYLI TRZY MEDALE W MARTWYM CIĄGU. RAZEM PODNIEŚLI 640 KILOGRAMÓW

Trzej sierżanci pełniący na co dzień służbę w strukturach Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zdobyli na Otwartych Mistrzostwach Europy w martwym ciągu dwa złote i jeden srebrny medal. Zawody odbyły się w dniach od 18 do 21 maja 2017 roku w Łucku na Ukrainie. W zawodach brało udział ponad 130 zawodników.

Wśród mundurowych w kategorii do 100 kg bezkonkurencyjni okazał sie Michał Musiński, który podniósł 260 kilogramów. Na co dzień jest dzielnicowym w VIII Komisariacie w Łodzi. Jego rejon służbowy obejmuje kwartał ulic Kilińskiego, Poznańska, Podgórna i Dąbrowskiego. Sierż. Musiński jest w służbie od 4 lat. Swoim wyczynem potwierdził wysoka formę. Powtórzył bowiem sukces z ubiegłego roku gdy również stanął na najwyższym stopniu podium. Złoty medal zdobył także drugi dzielnicowy z VIII Komisariatu, który w kategorii do 90 kilogramów podniósł w martwym ciągu 160 kilogramów. Mateusza Ślósarskiego, bo o nim mowa, można spotkać w rejonie ulic Zarzewskiej, Przybyszewskiego, Rzgowskiej i Praskiej. Dzielnicowy był na zawodach po raz pierwszy i w swojej kategorii wagowej zdeklasował konkurentów. Medal ze srebrnego kruszcu zawisł na szyi sierż. Piotra Gajowika, który uplasował się tuż za Michałem Musińskim z wynikiem 220 kilogramów. Wszyscy policjanci na co dzień wspólnie trenują między innymi na Sali gimnastycznej w komendzie przy ulicy Sienkiewicza. Wszyscy występowali w kategorii profesjonalistów bez tzw. odzieży wspomagającej. Przed nimi przygotowania do Mistrzostw Świata , które odbędą się w grudniu w Łodzi.

Previous POLICJANCI ZLIKWIDOWALI UPRAWĘ KONOPI – W MIESZKANIU STAŁY NAMIOTY Z PLANTACJĄ
Next POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONĄ 15-LATKĘ

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Rowery miejskie w Łodzi po raz kolejny opóźnione

W przetargu na Łódzki Rower Publiczny nie będą wymagane tandemy, jak chciał zamawiający – zdecydowała Krajowa Izba Odwoławcza, przychylając się do wniosku firmy BikeU. To oznacza, że osoby niepełnosprawne, np. z problemami

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI POMOGLI OSOBOM PODTRUTYM CZADEM

Dzięki szybkiej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. Trzy osoby zostały przewiezione do radomszczańskiego szpitala z objawami podtrucia tlenkiem węgla. Zostały na obserwacji.   Wieczorem, 29 stycznia 2017 roku ,

Wiadomości 0 Comments

PIKNIK W “WODNYM RAJU”

W dniu 24 czerwca 2017r na terenie MOSiR „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2 w Łodzi odbył się event w ramach kampanii MSWiA pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź