ŁÓDZCY POLICJANCI ZDOBYLI TRZY MEDALE W MARTWYM CIĄGU. RAZEM PODNIEŚLI 640 KILOGRAMÓW

Trzej sierżanci pełniący na co dzień służbę w strukturach Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zdobyli na Otwartych Mistrzostwach Europy w martwym ciągu dwa złote i jeden srebrny medal. Zawody odbyły się w dniach od 18 do 21 maja 2017 roku w Łucku na Ukrainie. W zawodach brało udział ponad 130 zawodników.

Wśród mundurowych w kategorii do 100 kg bezkonkurencyjni okazał sie Michał Musiński, który podniósł 260 kilogramów. Na co dzień jest dzielnicowym w VIII Komisariacie w Łodzi. Jego rejon służbowy obejmuje kwartał ulic Kilińskiego, Poznańska, Podgórna i Dąbrowskiego. Sierż. Musiński jest w służbie od 4 lat. Swoim wyczynem potwierdził wysoka formę. Powtórzył bowiem sukces z ubiegłego roku gdy również stanął na najwyższym stopniu podium. Złoty medal zdobył także drugi dzielnicowy z VIII Komisariatu, który w kategorii do 90 kilogramów podniósł w martwym ciągu 160 kilogramów. Mateusza Ślósarskiego, bo o nim mowa, można spotkać w rejonie ulic Zarzewskiej, Przybyszewskiego, Rzgowskiej i Praskiej. Dzielnicowy był na zawodach po raz pierwszy i w swojej kategorii wagowej zdeklasował konkurentów. Medal ze srebrnego kruszcu zawisł na szyi sierż. Piotra Gajowika, który uplasował się tuż za Michałem Musińskim z wynikiem 220 kilogramów. Wszyscy policjanci na co dzień wspólnie trenują między innymi na Sali gimnastycznej w komendzie przy ulicy Sienkiewicza. Wszyscy występowali w kategorii profesjonalistów bez tzw. odzieży wspomagającej. Przed nimi przygotowania do Mistrzostw Świata , które odbędą się w grudniu w Łodzi.

Previous POLICJANCI ZLIKWIDOWALI UPRAWĘ KONOPI – W MIESZKANIU STAŁY NAMIOTY Z PLANTACJĄ
Next POLICJANCI ODNALEŹLI ZAGINIONĄ 15-LATKĘ

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Clean Master – profesjonalne sprzątanie na najwyższym poziomie

Clean Master to firma, która od wielu lat świadczy profesjonalne usługi utrzymania czystości. Oferujemy usługi porządkowe dla klientów indywidualnych, komercyjnych i instytucji publicznych. Sprzątamy terenów przemysłowych, biur, wspólnot mieszkaniowych i

ODPOWIEDZĄ ZA PRÓBĘ WYŁUDZENIA 100 TYS. ZŁOTYCH KREDYTU

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej zatrzymali trzy kobiety podejrzane o usiłowanie wyłudzenia kredytu w wysokości 100 tysięcy złotych. Za tego rodzaju przestępstwo grozi karą do

Łódzkie przyciąga coraz więcej inwestorów

W Łodzi działa obecnie 66 centrów usług wspólnych dla biznesu, które zapewniają ponad 16 tys. miejsc pracy. W ostatnich latach miasto wyrosło na jeden z największych ośrodków outsourcingowych. Chętnie inwestują tu również