KMP ŁÓDŹ FUTSAL CUP 2017 JUŻ ZA NAMI

KMP ŁÓDŹ FUTSAL CUP 2017 JUŻ ZA NAMI

Aż 15 godzin trwały w sumie zmagania uczestników sportowego weekendu z KMP Łódź Futsal Cup 2017. W tym roku turniej dla funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Policji odbył się w nowej formule – dwudniowych zawodów z udziałem jednostek z terenu województwa łódzkiego.

W imprezie udział wzięło w sumie 245 zawodników (w tym 22 kobiety). Rozegrano 56 spotkań, w których padło 168 bramek. Żółte kartki otrzymało 7 zawodników, ale obyło się bez kar wykluczenia (czerwonych kartek).

Podczas sobotnich rozgrywek do rywalizacji przystąpili funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni jednostek Policji zlokalizowanych na terenie miasta Łodzi. Najlepsza okazała się drużyna III KP KMP. Na drugim i kolejnym miejscu uplasowali się kolejno – Wydział Ruchu Drogowego KMP oraz V KP KMP. Tytuł najlepszego zawodnika sobotniego spotkania trafił do Katarzyny Borowiec z KWP Women, a jej koleżanka z drużyny – Anna Zielińska zyskała miano najlepszego bramkarza. Zawodnik teamu Wydziału Ruchu Drogowego – Tomasz Graczyk okazał się najskuteczniejszym strzelcem sobotniego turnieju.

W niedzielę rywalizowali funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni jednostek Policji z terenu województwa łódzkiego. I miejsce wywalczyła drużyna KWP GALAKTIKOS, pokonując w meczu finałowym zespół z KPP w Bełchatowie. Trzecie miejsce przypadło w udziale organizatorom turnieju – KMP w Łodzi. Radosław Bednarek z teamu KPP Bełchatów został najlepszym zawodnikiem niedzielnych rozgrywek. Do zawodnika KWP GALAKTIKOS -Krzysztofa Mitery trafił tytuł najlepszego bramkarza. Najskuteczniejszym goalkeeperem niedzielnego wydarzenia został Piotr Grobelny z KPP Łódź-Wschód.

Organizatorzy weekendowych rozgrywek już dziś zapowiadają orlikową edycję turnieju we wrześniu br.

19 marca, podczas drugiego dnia sportowych zmagań, policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, przygotowali niespodziankę dla dzieci, które przyszły tego dnia, do hali sportowej by kibicować zawodnikom. Wśród atrakcji było mnóstwo gier i konkursów przeprowadzonych przy udziale łódzkich harcerzy. Tego dnia można było również zobaczyć jak wygląda prawidłowo przeprowadzona resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Nauki tego trudnego zadania podjęły się pielęgniarki. Panie z fundacji „Świat z  4” przeprowadziły zajęcia, które miały na celu rozwijać empatię i nauczyć prawidłowych zachowań w stosunku do zwierząt. Niedzielne spotkanie uatrakcyjnił występ taneczny łódzkich mażoretek „Fame” z Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi. Podczas przedsięwzięcia nie zabrakło także maskotki łódzkiej Policji, tj. Kota Prewencjusza. Uczestnikom wręczono drobne upominki.

 

Previous ŻYLI Z LICZNYCH KRADZIEŻY, SĄ JUŻ W RĘKACH POLICJANTÓW
Next POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ MARIHUANY I ZABEZPIECZYLI PONAD KILOGRAM GOTOWEGO PRODUKTU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

PODPISANIE POROZUMIEŃ

27 czerwca 2017 roku w Urzędzie Miasta Łodzi odbyła się uroczystość podpisania porozumień pomiędzy Prezydent Miasta Łodzi Hanną Zdanowską i Komendantem Miejskim Policji w Łodzi insp. Pawłem Karolakiem. Na mocy

Wiadomości 0 Comments

POLICJA PRZYGOTOWANA DO ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA NAD AKWENAMI

W ubiegłym roku na terenie województwa łódzkiego utonęło 30 osób. Policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Przestrzeganie tych reguł pozwoli uniknąć wielu tragedii. Nad Zalewem Sulejowskim i

Wiadomości 0 Comments

Miasta rozlewają się na przedmieścia. To powoduje coraz większe korki

Ponad połowa mieszkańców miast uważa, że samochód to najwygodniejszy środek transportu. Jednocześnie większość z nich korki i brak miejsc parkingowych uważa za największą zmorę komunikacyjną w mieście. Mimo że transport publiczny staje się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź