KOLEJNA UPRAWA KONOPI ZLIKWIDOWANA

KOLEJNA UPRAWA KONOPI ZLIKWIDOWANA

Łódzcy policjanci zatrzymali 49 letnią kobietę, która zajmowała się uprawą marihuany. W specjalnym namiocie z oświetleniem i wentylacją suszyła kwiatostany konopi indyjskich.

05 lipca 2107 roku policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z KMP w Łodzi weszli do jednego z mieszkań na Śródmieściu, gdzie jak podejrzewali były ukryte narkotyki. Przypuszczenia okazały się trafne.  W jej  pokoju w szafce między ubraniami ujawnili słoiki z suszoną marihuaną.  Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że kobieta ma poza Łodzią drugie mieszkanie, w którym także prowadziła uprawę konopi indyjskich. Pojechali na miejsce, gdzie odkryli specjalnie przygotowany sprzęt, służący do produkcji narkotyków. Niewielkich rozmiarów namioty, w których znajdowało się oświetlenie i wentylacja, zapewniały idealne warunki do uprawy nielegalnych roślin. W sumie policjanci zabezpieczyli 177 gramów , a kobieta usłyszała już zarzuty za co grozi jej  kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Previous SPRZEDAWAŁ NARKOTYKI, BO CHCIAŁ ZAROBIĆ NA SAMOCHÓD
Next POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCÓW BRUTALNEJ NAPAŚCI NA MŁODEGO MĘŻCZYZNĘ

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

TYMCZASOWY ARESZT DLA PIĘCIU PODEJRZANYCH

Policjanci z wieluńskiej komendy zatrzymali pięciu sprawców związanych z usiłowaniem rozboju oraz dokonaniem kradzieży rozbójniczej. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt. Za usiłowanie e rozboju grozi im kara do 12

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANYCH O NAPAD NA BANK

Wspólne działania kryminalnych z komendy wojewódzkiej, Opoczna i Rawy Mazowieckiej doprowadziły do wytypowania i zatrzymania trzech mężczyzn podejrzanych o napad na bank. Łupem sprawców padło blisko 140 tysięcy złotych. Funkcjonariusze

Łódź na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA NAPAD NA SKLEP

Policjanci z wydziału kryminalnego bełchatowskiej komendy policji dzięki intensywnej pracy, dociekliwości i dobrej znajomości środowiska kryminogennego doprowadzili do zatrzymania dwóch sprawców rozboju na 74-letniej właścicielce sklepu spożywczego w miejscowości Dobrzelów.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź