PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ WPADŁ Z DOPALACZEM. W DOMU MIAŁ UPRAWĘ KONOPI INDYJSKICH

PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ WPADŁ Z DOPALACZEM. W DOMU MIAŁ UPRAWĘ KONOPI INDYJSKICH

Policjanci w trakcie przeszukania jednej z posesji na terenie powiatu wieluńskiego zabezpieczyli 56 sadzonek konopi indyjskich. Zatrzymany został 39 latek, któremu przedstawiono zarzuty uprawy konopi oraz posiadania nielegalnych środków psychotropowych oraz przyrządów służących do niedozwolonego przetwarzania i przerobu środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W nocy 24 czerwca 2017 roku wieluńscy kryminalni w trakcie kontroli drogowej na ulicy Dąbrowskiego w Wieluniu zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie 40 letniego kierującego samochodem marki Hyundai. Stróże prawa postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną. Okazało się że mężczyzna posiadał przy sobie nielegalne środki psychotropowe oraz przyrząd służący do niedozwolonego przetwarzania i przerobu środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przeszukania w jego miejscu zamieszkania policjanci w  jednym z pomieszczeń  gospodarczych tzw. kuchni letniej  znaleźli  nielegalną uprawę konopi. Zabezpieczonych zostało 56 sztuk sadzonek konopi we wstępnej fazie wzrostu. Substancje poddane zostaną badaniom kryminalistycznym.

Previous POŚCIG ZA POSZUKIWANYM
Next ZGINĄŁ W PŁOMIENIACH

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZŁODZIEJE SKLEPOWI W POLICYJNYM ARESZCIE

Skierniewiccy policjanci zatrzymali dwie kobiety i dwóch mężczyzn, którzy w zuchwały sposób okradali sprzedawców. Jak się okazało cała czwórka łodzian działała wspólnie na terenie Skierniewic co najmniej od września 2016

Łódź na Sygnale 0 Comments

ROZBÓJ Z „MIŁOŚCI”

Dwoje piotrkowian usłyszało zarzuty rozboju. 28-latek najpierw pobił mężczyznę a później ukradł mu telefon komórkowy. Powodem była „miłość” do jednej kobiety. 19-latka nie zareagowała na pobicie i ukryła skradziony telefon.

Łódź na Sygnale 0 Comments

WŁAMYWAŁ SIĘ DO KOMÓREK I KRADŁ OZDOBY CHOINKOWE

Policjanci z VIII Komisariatu zatrzymali 26-latka, który włamywał się do pomieszczeń gospodarczych swoich sąsiadów i okradał je. Jego łupem padały głównie choinki i ozdoby choinkowe. Do mieszkania sprawcy doprowadził policjantów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź