POLICJANCI Z ŁÓDZKIEGO NA PODIUM ZAWODÓW NARCIARSKICH
Policjanci z Komisariatu w Kamieńsku stanęli na podium III Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla Funkcjonariuszy. Turniej odbył się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.
W dniach od 9 do 10 marca 2017 roku, na terenie Ośrodka Narciarskiego Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach odbyły się III Ogólnopolskie Zawody Narciarskie dla Funkcjonariuszy Policji, objęte honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji. Garnizon Łódzki reprezentowali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kamieńsku: asp. Tomasz Kocemba i sierż. sztab. Jarosław Gąsiorek. Pomimo silnej konkurencji zawodników z garnizonów położonych w obszarach górskich, nasza drużyna zajęła III miejsce w konkurencji „Spacer Narciarza”. Gratulujemy.
Może to Ci się spodoba
POLICYJNI WODNIACY GOTOWI DO SEZONU
10 maja 2017 roku Wydział Prewencji KWP w Łodzi zorganizował i przeprowadził weryfikację umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego, która stanowiła zakończenie przedsezonowego szkolenia dla policjantów z sezonowych komórek wodnych województwa
ŚLADAMI BOHATERÓW WALCZĄCYCH W POWSTANIU STYCZNIOWYM
2 marca 2017 roku odbyła się wycieczka szlakiem bitew powstania Styczniowego, w której udział wzięli uczniowie klas mundurowych XVIII LO im. Andrzeja Śniadeckiego w Łodzi wraz z dyrektor placówki i
KAMPANIA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PTASIEJ GRYPY
20 lutego 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyło się spotkanie koordynacyjne insp. Andrzeja Łapińskiego i insp. Dariusza Walichnowskiego z Łódzkim Wojewódzkim Lekarzem Weterynarii Panem Romanem Oweckim dotyczące
