POLICJANCI Z ŁÓDZKIEGO NA PODIUM ZAWODÓW NARCIARSKICH

POLICJANCI Z ŁÓDZKIEGO NA PODIUM ZAWODÓW NARCIARSKICH

Policjanci z Komisariatu w Kamieńsku stanęli na podium III Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla Funkcjonariuszy. Turniej odbył się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.

W dniach od 9 do 10 marca 2017 roku, na terenie Ośrodka Narciarskiego Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach odbyły się III Ogólnopolskie Zawody Narciarskie dla Funkcjonariuszy Policji, objęte honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji. Garnizon Łódzki reprezentowali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kamieńsku: asp. Tomasz Kocemba  i sierż. sztab. Jarosław Gąsiorek. Pomimo silnej konkurencji zawodników z garnizonów położonych w obszarach górskich, nasza drużyna zajęła III miejsce w konkurencji „Spacer Narciarza”. Gratulujemy.

Previous PONAD PÓŁ KILOGRAMA MEFEDRONU
Next ZATRZYMANY ZA NIELEGALNE POSIADANIE BRONI I AMUNICJI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości

POLICJANCI ZAPOBIEGLI KIBOLSKIEJ NAPAŚCI NA AUTOSTRADZIE

Łódzcy policjanci zapobiegli brutalnej napaści zaplanowanej w rejonie autostrady przez pseudokibiców jednego z łódzkich klubów piłki nożnej na innych kibiców jadących na mecz swojej drużyny rozgrywany poza województwem łódzkim. Zatrzymanych

Wiadomości

Pomoc drogowa w trakcie wypadku – dlaczego warto?

Wypadek drogowy może przytrafić się nawet najlepszemu kierowcy. Mimo to nie każdy kierowca wie, jak należy się zachować. Poniżej zamieszczamy kilka wskazówek! Co robić podczas stłuczki autem? Wypadki samochodowe zdarzają

Wiadomości

Inwestowanie w akcje spółek zrównoważonych (ESG) – moda czy przyszłość?

W ostatnich latach na rynkach finansowych pojawił się nowy trend, który szybko przerodził się w pełnoprawny nurt inwestycyjny – inwestowanie zgodne z zasadami ESG (Environmental, Social, Governance). Coraz więcej inwestorów,