ZATRZYMANY ZA NIELEGALNE POSIADANIE BRONI I AMUNICJI

ZATRZYMANY ZA NIELEGALNE POSIADANIE BRONI I AMUNICJI

Nawet do 8 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, zatrzymanemu przez policjantów z wieruszowskiej komendy , podejrzanemu o nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji. W mieszkaniu 63-latka funkcjonariusze znaleźli broń palną oraz amunicję , na którą nie miał zezwolenia.

9 marca 2017 roku policjanci z komendy powiatowej w Wieruszowie zatrzymali 63 – letniego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu przechowywał broń palną oraz amunicję bez wymaganego zezwolenia.

Do zatrzymania doszło w trakcie interwencji podjętej przez wieruszowski patrol policji wobec mężczyzny, który awanturował się w mieszkaniu. 63-latek  w swoim domu przechowywał broń palną długą oraz amunicję, na którą nie miał zezwolenia. Te niebezpieczne przedmioty zostały zabezpieczona przez policjantów.

Mężczyzna zachowywał się  agresywnie nie tylko wobec domowników ale również wobec policjantów. W chwili zatrzymania miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Za nielegalne posiadanie broni w świetle obowiązujących przepisów grozi kara pozbawienia wolności do lat 8. Śledztwo w jego sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wieluniu.

Previous POLICJANCI Z ŁÓDZKIEGO NA PODIUM ZAWODÓW NARCIARSKICH
Next SPRAWCA ŚMIERTELNEGO WYPADKU W ZGIERZU ZATRZYMANY

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

NA WOLNOŚCI SPĘDZIŁ DWA MIESIĄCE, TERAZ ODPOWIE ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

Policjanci wspólnie z radomszczańską prokuraturą doprowadzili przed oblicze wymiaru sprawiedliwości mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna miał już w przeszłości konflikt z prawem. Najbliższe trzy miesiące spędzi

Łódź na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA NAPAD NA SKLEP

Policjanci z wydziału kryminalnego bełchatowskiej komendy policji dzięki intensywnej pracy, dociekliwości i dobrej znajomości środowiska kryminogennego doprowadzili do zatrzymania dwóch sprawców rozboju na 74-letniej właścicielce sklepu spożywczego w miejscowości Dobrzelów.

Łódź na Sygnale 0 Comments

PODEJRZANY O KŁUSOWNICTWO W RĘKACH POLICJANTÓW

Podczas przeszukania zabezpieczono u niego kilka sztuk broni w tym jedną tzw. “samoróbkę”, kilkanaście sztuk amunicji, tusze zwierzęcą oraz trofea myśliwskie. Mężczyzna odpowie za nielegalne posiadanie broni i amunicji oraz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź