POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONY CIĄGNIK SIODŁOWY Z NACZEPĄ O WARTOŚCI PONAD 500 TYS. ZŁOTYCH

POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONY CIĄGNIK SIODŁOWY Z NACZEPĄ O WARTOŚCI PONAD 500 TYS. ZŁOTYCH

Policjanci z Komisariatu w Żychlinie wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej policji odnaleźli zestaw ciężarowy volvo z naczepą typu cysterna o łącznej wartości ponad 500 tys. złotych. Pojazd został skradziony w miniony weekend.

Do kradzieży pojazdu doszło 18 lutego 2017 roku w miejscowości Plecka Dąbrowa. Z parkingu skradziono ciągnik siodłowy wraz z cysterną, w której znajdowało się ponad 25 tys. kg oleju bazowego. Ustalenia kryminalnych wskazywały, że pojazd ten znajduje  się  w Ozorkowie. Informacje te potwierdziły się. 21 lutego 2017 roku samochód został  odzyskany wraz z pełnym ładunkiem. Policjanci potwierdzili wagę  zestawu oraz zwartość cysterny, która była zgodna ze stanem z dnia kradzieży. Wówczas pokrzywdzony oszacował łączną wartość strat na ponad 500 tys. złotych. Pojazd został przekazany właścicielowi. Policjanci cały czas  starają się  ustalić osoby, które miały związek z kradzieżą pojazdu.

Previous WŁAMYWACZ W RĘKACH POLICJANTÓW
Next POLICJANCI PRZEJĘLI PRAWIE 3 TYSIĄCE LITRÓW NIELEGALNEGO ALKOHOLU

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Czy ubezpieczyciel może żądać faktur za naprawy

Do Biura Rzecznika Ubezpieczonych regularnie wpływają skargi dotyczące żądania od zakładów ubezpieczeń przedstawienia faktur za części zamienne, które zostały użyte do naprawy pojazdu. Skargi te mogą być składane zarówno przez

Wiadomości 0 Comments

Jak udekorować stół w salonie w nowoczesny, elegancki sposób?

Natknąłem się na kilka pomysłów na dekorowanie stołu w salonie i znalazłem kilka świetnych pomysłów. Tutaj są niektóre pomysły dla dekorować żywego pokój stół. Dekorowanie stołu w jadalni lub pokoju

Wiadomości 0 Comments

PIKNIK W “WODNYM RAJU”

W dniu 24 czerwca 2017r na terenie MOSiR „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2 w Łodzi odbył się event w ramach kampanii MSWiA pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź