POLICJANCI ZATRZYMALI GANGSTERA O PS. „OŁAWA”

POLICJANCI ZATRZYMALI GANGSTERA O PS. „OŁAWA”

Policjanci z komendy wojewódzkiej w Łodzi zatrzymali poszukiwanego listem gończym 57-latka , który swego czasu uznawany był za rezydenta Pruszkowa na Dolnym Śląsku. Gangster o pseudonimie Oława wpadł w małej wsi pod Wieluniem. Ukrywał się w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu. Trafi do więzienia, gdzie ma do odbycia karę kilku lat pozbawienia wolności.

6 lutego 2017 roku policyjni poszukiwacze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi dotarli do niewielkiej wsi w powiecie wieluńskim. Z uzyskanych przez kryminalnych informacji wynikało, że może się tam ukrywać 57-letni Mieczysław M. ps. Oława poszukiwany od czerwca 2016 roku  listem gończym za wymuszenia rozbójnicze i oszustwo. Wytypowana posesja była obserwowana przez funkcjonariuszy. Ich spostrzeżenia wskazywały na to, że ktoś przebywa wewnątrz domu. Policjanci wykorzystali moment kiedy na podwórko wjechał samochód. Kierująca kiedy zorientowała się, że ma do czynienia z policjantami stała się agresywna. Chciała za wszelką cenę uniemożliwić wejście do domu.  Szybko została obezwładniona. Kryminalni rozpoczęli przeszukania pomieszczeń. W jednym z nich zauważyli komodę, za którą jak się okazało ukryto pomieszczenie zabudowane płytą kartonowo-gipsową. Po siłowym wejściu wewnątrz policjanci zatrzymali poszukiwanego 57-latka. zaskoczony nie stawiał oporu. Mężczyzna teraz trafi do zakładu karnego w związku z wyrokiem za haracze i oszustwo przy sprzedaży samochodu. Wcześniej był wielokrotnie notowany za konflikty z prawem nie tylko na terenie Polski ale także Europy Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych.

Previous PODEJRZANY O KŁUSOWNICTWO W RĘKACH POLICJANTÓW
Next KOLEJNE DOPALACZE NIE TRAFIĄ NA RYNEK

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANI W ZWIĄZKU Z POSIADANIEM NARKOTYKÓW

Policjanci z Wydziału Kryminalnego wieluńskiej komendy zatrzymali 42 letniego mężczyznę oraz 35 letnią kobietę, mieszkańców powiatu wieluńskiego do sprawy posiadania narkotyków. Kobieta usłyszała zarzut posiadania przy sobie amfetaminy i dopalaczy.

Łódź na Sygnale 0 Comments

WŁAMYWACZ W RĘKACH PIOTRKOWSKICH POLICJANTÓW

Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawca włamał się między innymi do sklepów mięsnych i spożywczych skąd zabrał pożywienie i pieniądze. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.

Łódź na Sygnale 0 Comments

KONTRABANDA W MERCEDESIE

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 42-latka, który przewoził mercedesem sprinterem wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Policjanci zabezpieczyli ponad milion sztuk papierosów o wartości rynkowej ponad 700 tys. zł. Mężczyzna usłyszał

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź