Rzeszowskie Komórki Lokatorskie od DR Construct

Rzeszowskie Komórki Lokatorskie od DR Construct

Komórki lokatorskie są już powszechnie stosowane w nowoczesnym budownictwie jako przestrzeń do magazynowania narzędzi, rowerów czy urządzeń. DR Construct oferuje swoim klientom szeroki wybór konstrukcji o różnych rozmiarach, które są estetycznie wykonane a także świetnie wentylowane.

Jakie warianty są dostępne?

DR Construct posiada dwa rodzaje pomieszczeń – MGW-S i MGW-G. Pierwszy z nich charakteryzuje się elementami z odstępami wynoszącymi ok 35 mm, dzięki czemu zapewnione jest połączenie prywatności i wentylacji. Drugi wariant ma profile „C” o wymiarach 38x18mm co powoduje, że wykorzystanie powierzchni jest bardziej ergonomiczne, lepsze i mniej kosztowne niż w przypadku murowanych schowków.

Montaż ich jest bardzo szybki oraz obsługa prosta i intuicyjna. Są one wykonane ze stali i są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego idealnie sprawdzają się do magazynowania drobnych przedmiotów takich jak kartony z ozdobami świątecznymi czy pamiątkami.

Przykłady możliwego wykorzystania tych komórek lokatorskich

Komórki lokatorskie DR Construct są uniwersalne i mogą służyć do wielu celów. Przygotowane przez nas konstrukcje są doskonałe do przechowywania narzędzi, urządzeń, mebli, sprzętu sportowego, rowerów, a także drobnych akcesoriów. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce. Tym samym, w blokach wielorodzinnych będziemy mieli więcej miejsca w mieszkaniu, co z pewnością docenią wszyscy.

Estetyka i trwałość – połączone atuty

Komórki lokatorskie DR Construct są estetyczne i designerskie. Elementy ażurowe pozwalają oddychać przestrzeni a ścianki wykonane są z wytrzymałej stali. Dużą zaletą jest również fakt, że ten produkt cechuje się długą żywotnością – dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, komórki lokatorskie DR Construct będą naszym sprzymierzeńcem w wielu sytuacjach.

Podsumowanie

Jeżeli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci oszczędzić trochę miejsca, ale też zadba o Twoje przechowywane rzeczy, to komórki lokatorskie od DR Construct są właśnie dla Ciebie. Wytrzymałe i efektowne – są one idealne do przechowywania różnorodnych przedmiotów i większych narzędzi. Zdecydowanie warto zainteresować się ofertą firmy DR Construct, gdyż jest ona jedną z najlepszych w swojej branży.

Previous Jakie są najlepsze techniki montażu i eksploatacji odstojnika popłuczyn?
Next Programowanie dla sektora automotive – bezpłatny Embedded Meetup w Łodzi w styczniu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Nowoczesna łazienka – 7 inspiracji

Nowoczesne łazienki będą zgodne z obowiązującymi trendami. Styl ten jest jednak bardzo uniwersalny i można go wykorzystać w wielu różnych stylizacjach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz wystrój łazienki do swoich

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI URATOWALI ŻYCIE NIEDOSZŁEMU SAMOBÓJCY

Niespełna 19-letni mieszkaniec Łodzi targnął się na swoje życie podcinając sobie żyły. Mężczyzna wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Wezwani na miejsce policjanci odnaleźli młodzieńca w ostatniej

Wiadomości 0 Comments

INAUGURACJA SEZONU MOTOCYKLOWEGO

8 kwietnia 2017 roku na terenie łódzkiej Atlas Areny odbyło się uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Impreza była wspólną inicjatywą łódzkich klubów i stowarzyszeń motocyklowych. Nie mogło zabraknąć tam funkcjonariuszy z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź