Rzeszowskie Komórki Lokatorskie od DR Construct

Rzeszowskie Komórki Lokatorskie od DR Construct

Komórki lokatorskie są już powszechnie stosowane w nowoczesnym budownictwie jako przestrzeń do magazynowania narzędzi, rowerów czy urządzeń. DR Construct oferuje swoim klientom szeroki wybór konstrukcji o różnych rozmiarach, które są estetycznie wykonane a także świetnie wentylowane.

Jakie warianty są dostępne?

DR Construct posiada dwa rodzaje pomieszczeń – MGW-S i MGW-G. Pierwszy z nich charakteryzuje się elementami z odstępami wynoszącymi ok 35 mm, dzięki czemu zapewnione jest połączenie prywatności i wentylacji. Drugi wariant ma profile „C” o wymiarach 38x18mm co powoduje, że wykorzystanie powierzchni jest bardziej ergonomiczne, lepsze i mniej kosztowne niż w przypadku murowanych schowków.

Montaż ich jest bardzo szybki oraz obsługa prosta i intuicyjna. Są one wykonane ze stali i są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego idealnie sprawdzają się do magazynowania drobnych przedmiotów takich jak kartony z ozdobami świątecznymi czy pamiątkami.

Przykłady możliwego wykorzystania tych komórek lokatorskich

Komórki lokatorskie DR Construct są uniwersalne i mogą służyć do wielu celów. Przygotowane przez nas konstrukcje są doskonałe do przechowywania narzędzi, urządzeń, mebli, sprzętu sportowego, rowerów, a także drobnych akcesoriów. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce. Tym samym, w blokach wielorodzinnych będziemy mieli więcej miejsca w mieszkaniu, co z pewnością docenią wszyscy.

Estetyka i trwałość – połączone atuty

Komórki lokatorskie DR Construct są estetyczne i designerskie. Elementy ażurowe pozwalają oddychać przestrzeni a ścianki wykonane są z wytrzymałej stali. Dużą zaletą jest również fakt, że ten produkt cechuje się długą żywotnością – dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, komórki lokatorskie DR Construct będą naszym sprzymierzeńcem w wielu sytuacjach.

Podsumowanie

Jeżeli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci oszczędzić trochę miejsca, ale też zadba o Twoje przechowywane rzeczy, to komórki lokatorskie od DR Construct są właśnie dla Ciebie. Wytrzymałe i efektowne – są one idealne do przechowywania różnorodnych przedmiotów i większych narzędzi. Zdecydowanie warto zainteresować się ofertą firmy DR Construct, gdyż jest ona jedną z najlepszych w swojej branży.

Previous Jakie są najlepsze techniki montażu i eksploatacji odstojnika popłuczyn?
Next Programowanie dla sektora automotive – bezpłatny Embedded Meetup w Łodzi w styczniu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Co należy wiedzieć o rozłupywarce do drewna przed jej zakupem

Hydrauliczna lub ślimakowa rozłupywarka do drewna to narzędzie, które usprawnia wiele zadań budowlanych i remontowych. Możesz kupić rozłupywarkę, albo zrobić własną. Którą z nich powinieneś wybrać? Rozłupywacz do drewna cieszą

Wiadomości 0 Comments

Czy ubezpieczyciel może żądać faktur za naprawy

Do Biura Rzecznika Ubezpieczonych regularnie wpływają skargi dotyczące żądania od zakładów ubezpieczeń przedstawienia faktur za części zamienne, które zostały użyte do naprawy pojazdu. Skargi te mogą być składane zarówno przez

Wiadomości 0 Comments

ŁADNA POGODA ZACHĘCIŁA MOTOCYKLISTÓW DO WYPROWADZENIA MASZYN I ROZPOCZĘCIA SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2017

W województwie łódzkim 2016 roku motocykliści uczestniczyli w184 wypadkach, w których zginęło 8 osób, a rannych zostało 157 kierujących jednośladów. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drogach, ale też

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź