Rzeszowskie Komórki Lokatorskie od DR Construct

Rzeszowskie Komórki Lokatorskie od DR Construct

Komórki lokatorskie są już powszechnie stosowane w nowoczesnym budownictwie jako przestrzeń do magazynowania narzędzi, rowerów czy urządzeń. DR Construct oferuje swoim klientom szeroki wybór konstrukcji o różnych rozmiarach, które są estetycznie wykonane a także świetnie wentylowane.

Jakie warianty są dostępne?

DR Construct posiada dwa rodzaje pomieszczeń – MGW-S i MGW-G. Pierwszy z nich charakteryzuje się elementami z odstępami wynoszącymi ok 35 mm, dzięki czemu zapewnione jest połączenie prywatności i wentylacji. Drugi wariant ma profile „C” o wymiarach 38x18mm co powoduje, że wykorzystanie powierzchni jest bardziej ergonomiczne, lepsze i mniej kosztowne niż w przypadku murowanych schowków.

Montaż ich jest bardzo szybki oraz obsługa prosta i intuicyjna. Są one wykonane ze stali i są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego idealnie sprawdzają się do magazynowania drobnych przedmiotów takich jak kartony z ozdobami świątecznymi czy pamiątkami.

Przykłady możliwego wykorzystania tych komórek lokatorskich

Komórki lokatorskie DR Construct są uniwersalne i mogą służyć do wielu celów. Przygotowane przez nas konstrukcje są doskonałe do przechowywania narzędzi, urządzeń, mebli, sprzętu sportowego, rowerów, a także drobnych akcesoriów. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce. Tym samym, w blokach wielorodzinnych będziemy mieli więcej miejsca w mieszkaniu, co z pewnością docenią wszyscy.

Estetyka i trwałość – połączone atuty

Komórki lokatorskie DR Construct są estetyczne i designerskie. Elementy ażurowe pozwalają oddychać przestrzeni a ścianki wykonane są z wytrzymałej stali. Dużą zaletą jest również fakt, że ten produkt cechuje się długą żywotnością – dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć, komórki lokatorskie DR Construct będą naszym sprzymierzeńcem w wielu sytuacjach.

Podsumowanie

Jeżeli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci oszczędzić trochę miejsca, ale też zadba o Twoje przechowywane rzeczy, to komórki lokatorskie od DR Construct są właśnie dla Ciebie. Wytrzymałe i efektowne – są one idealne do przechowywania różnorodnych przedmiotów i większych narzędzi. Zdecydowanie warto zainteresować się ofertą firmy DR Construct, gdyż jest ona jedną z najlepszych w swojej branży.

Previous Jakie są najlepsze techniki montażu i eksploatacji odstojnika popłuczyn?
Next Programowanie dla sektora automotive – bezpłatny Embedded Meetup w Łodzi w styczniu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE”

Łódzcy policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 35-latka, który próbował uniknąć kontroli drogowej. Okazało się, że w samochodzie przewoził tytoń oraz papierosy bez akcyzy , nie miał uprawnień do kierowania

Wiadomości 0 Comments

„KATYŃ… OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”

26 kwietnia 2017 roku w Wojsławicach zduńskowolscy policjanci uczcili pamięć funkcjonariuszy Policji Państwowej zamordowanych na Wschodzie. Pod pomnikiem upamiętniającym wydarzenia z 1940 roku honor poległym oddał Poczet Sztandarowy Komendy Powiatowej

Wiadomości 0 Comments

Z MOTOCYKLISTAMI O BEZPIECZEŃSTWIE NA DROGACH

23 maja 2017 roku funkcjonariusze zduńskowolskiej drogówki gościli miłośników jednośladów z Klubu Motocyklowego „MOTO-PASJA”. Spotkanie stało się okazją do dyskusji na temat bezpieczeństwa motocyklistów oraz omówienia współpracy podczas wspólnych zabezpieczeń

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź