ŚMIERTELNY WYPADEK W CHOJNACH W POWIECIE WIERUSZOWSKIM

ŚMIERTELNY WYPADEK W CHOJNACH W POWIECIE WIERUSZOWSKIM

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 34 – letni funkcjonariusz Inspekcji Transportu Drogowego z Łodzi. Inspektor znajdował się w trakcie wykonywania czynności służbowych. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Do wypadku doszło 28 sierpnia 2017 roku około godziny 10:20 w Chojnach na 140 km drogi ekspresowej S 8 w powiecie wieruszowskim / kierunek Wrocław /. Według wstępnych ustaleń, kierująca pojazdem marki Mercedes 25 – letnia mieszkanka województwa dolnośląskiego z nieustalonych przyczyn w trakcie zjazdu do Miejsca Obsługi Podróżnych w Chojnach poza drogą S 8 potrąciła funkcjonariusza Inspekcji Transportu Drogowego. W wyniku wypadku 34 – latek poniósł śmierć na miejscu. Kierująca mercedesem w chwili zdarzenia była trzeźwa.

Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W trosce o bezpieczeństwo na drodze policja apeluje :

Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego. Pamiętajmy także o obowiązkowym oświetleniu i oznaczeniu unieruchomionego pojazdu. Rozważmy wyposażenie naszego pojazdu w elementy odblaskowe, których używajmy podczas postoju pojazdu szczególnie kiedy zapada zmrok. Rozważmy też podróż pojazdem zwłaszcza wielkogabarytowym w czasie silnych podmuchów wiatru. Pamiętajmy o własnym bezpieczeństwie oraz o nie przecenianiu własnych umiejętności podczas kierowania pojazdami. Apelujemy również do rodziców i opiekunów o sprawowanie właściwej opieki nad dziećmi.

Previous URATOWALI DRYFUJĄCYCH ŻEGLARZY
Next UWAGA ! POSZUKIWANY ARTUR WALAS KLEIBOR. 15 TYSIĘCY ZŁOTYCH NAGRODY!

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ŁÓDZKIE OBCHODY ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA

3 maja 1791 roku uchwalono pierwszą polską konstytucję. Obchody Święta Narodowego 3 Maja w Łodzi tradycyjnie odbyły się na placu przed archikatedrą łódzką. Na zaproszenie gospodarza uroczystości – wojewody łódzkiego

Wiadomości 0 Comments

MAŁŻEŃSKA BEZMYŚLNOŚĆ ZA KIEROWNICĄ

25 lutego 2017 roku policjanci drogówki z KPP Łódź-Wschód zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który doprowadził do zdarzenia drogowego uderzając pojazdem w słup energetyczny. Zaledwie trzy godziny później, mundurowi z Posterunku Policji

Wiadomości 0 Comments

Jak się robi tłumaczenia filmów?

Tłumaczenia filmowe różnią się od tradycyjnych tłumaczeń słowa pisanego. Tłumacze muszą stosować inne metody przekładu materiałów audiowizualnych. Trudne może być przetłumaczenie slangu używanego w grze aktorskiej. Jeszcze trudniej jest przetłumaczyć

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź