ŚMIERTELNY WYPADEK NA S-8

ŚMIERTELNY WYPADEK NA S-8

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku drogowego na drodze S –8. Śmierć na miejscu poniósł obywatel Białorusi.

9 marca 2017 roku około godziny 22.20 na drodze S – 8 na wysokości miejscowości Szklana Huta w gminie Złoczew, na pasie w kierunku Łodzi doszło do tragicznego w skutkach zderzenia 4 ciężarówek z naczepami. Według wstępnych ustaleń kierowcy dwóch pierwszych tiróe przez CB – radio dowiedzieli się o utrudnieniach spowodowanych wcześniejszą kolizją, która miała miejsce około kilometra przed nimi. W związku z tą informacją kierowcy zaczęli zwalniać. W tym momencie z nieustalonych powodów kierowca ostatniej – czwartej ciężarówki marki Mercedes z pełnym impetem uderzył w tył naczepy poprzedzającego go pojazdu. Uderzona w naczepę  Scania kierowana przez obywatela Holandii uderzyła w tył naczepy ciężarowego Mana, a ten w tył naczepy pierwszej ciężarówki marki Renault. Niestety kierujący ostatnią ciężarówką,  obywatel Białorusi poniósł śmierć na miejscu. Natomiast holenderski kierowca wraz z pasażerem z obrażeniami ciała zostali hospitalizowani w sieradzkim szpitalu. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, zaś od białoruskiego kierowcy pobrano krew.  Trzy godziny później, około 2.25 w tym samym miejscu, jednak na przeciwległym pasie ruchu doszło do kolizji drogowej z udziałem ciężarówki marki Iveco z vw sharan. Jak wstępnie ustalono kierujący ciężarówką, 25 – letni kierowca prawdopodobnie zagapił się obserwując pracę służb mundurowych na miejscu wypadku i uderzył w tył vw, a następnie wbił się w barierę energochłonną oraz ekran akustyczny. Kierowcy nie odnieśli żadnych obrażeń ciała. Kierujący ciężarówką został ukarany mandatem karnym.

W tym momencie oba pasy ruchu zostały całkowicie zablokowane. Policja zorganizowała objazdy. Pas ruchu w kierunku Wrocławia został udrożniony w godzinach rannych zaś pas ruchu w kierunku Łodzi zostanie odblokowany w najblizszym czasie.

Previous NIECHLUBNY REKORDZISTA
Next CZUJNI DZIELNICOWI

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

PRZEWOZILI NIELEGALNE PAPIEROSY W SPECJALNEJ SKRYTCE

Opoczyńscy policjanci zabezpieczyli ponad 54.000 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar ukryty był w podwójnej podłodze samochodu. Do wyjaśnienia sprawy zostało zatrzymanych trzech mężczyzn. Policjanci z zespołu do

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCÓW BRUTALNEJ NAPAŚCI NA MŁODEGO MĘŻCZYZNĘ

Czterech sprawców w wieku od 22 do 30 lat dokonało rozboju na młodym mężczyźnie, który wracał w nocy od swojej partnerki. Pokrzywdzony był bity pięściami po całym ciele, a następnie

Łódź na Sygnale 0 Comments

DZIELNICOWI ZATRZYMALI ZŁODZIEJA TELEFONU

15 lutego 2017 roku dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu zatrzymali 26 – letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego, który dzień wcześniej w jednym z biur w Wieluniu ukradł telefon komórkowy.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź