SPRAWCZYNI ROZBOJU W TRAKCIE ATAKU ZGUBIŁA SWÓJ DOWÓD OSOBISTY
22-letnia kobieta zaatakowała 14-latkę, a następnie ukradła jej pieniądze oraz telefon komórkowy. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli, ponieważ na miejscu całego zajścia zgubiła swój dowód osobisty.
Do napaści doszło 09 lipca 2017 roku na jednym z placów zabaw przy ulicy Zgierskiej. 22-letnia sprawczyni podeszła do nastolatki i zażądała wydania telefonu. Kiedy spotkała się z odmową zaczęła ciągnąć dziewczynkę za włosy, przewracając ją na ziemię. Następnie napastniczka uderzyła nieletnią w twarz i zerwała z jej szyi etui, kradnąc znajdujący się w nim telefon komórkowy oraz pieniądze. Kiedy złodziejka zaczęła uciekać, wypadł jej z kieszeni dowód osobisty. Dane z dokumentu pomogły kryminalnym z II Komisariatu Policji KMP w Łodzi w ustaleniu miejsca pobytu i zatrzymaniu kobiety. Policjanci odzyskali również skradziony telefon. Za rozbój grozi jej kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
KILKA TON NIELEGALNEGO TYTONIU WARTOŚCI PONAD 3 MILIONÓW ZŁOTYCH
Łódzcy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali 4 osoby i zabezpieczyli nielegalny tytoń wartości ponad 3 milionów złotych. Funkcjonariusze zlikwidowali jednocześnie linię technologiczna służącą do przestępczego procederu. 22 lutego
WŁAMYWACZ W RĘKACH PIOTRKOWSKICH POLICJANTÓW
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawca włamał się między innymi do sklepów mięsnych i spożywczych skąd zabrał pożywienie i pieniądze. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.
ZATRZYMANY Z MARIHUANĄ
Kryminalni z łęczyckiej komendy zatrzymali 24-latka i zabezpieczyli znalezioną w jego aucie marihuanę. łącznie zabezpieczono 123 gramy tego środka odurzającego. Posiadanie narkotyków jest zagrożone karą do 3 lat więzienia. 23
