SPRAWCZYNI ROZBOJU W TRAKCIE ATAKU ZGUBIŁA SWÓJ DOWÓD OSOBISTY
22-letnia kobieta zaatakowała 14-latkę, a następnie ukradła jej pieniądze oraz telefon komórkowy. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli, ponieważ na miejscu całego zajścia zgubiła swój dowód osobisty.
Do napaści doszło 09 lipca 2017 roku na jednym z placów zabaw przy ulicy Zgierskiej. 22-letnia sprawczyni podeszła do nastolatki i zażądała wydania telefonu. Kiedy spotkała się z odmową zaczęła ciągnąć dziewczynkę za włosy, przewracając ją na ziemię. Następnie napastniczka uderzyła nieletnią w twarz i zerwała z jej szyi etui, kradnąc znajdujący się w nim telefon komórkowy oraz pieniądze. Kiedy złodziejka zaczęła uciekać, wypadł jej z kieszeni dowód osobisty. Dane z dokumentu pomogły kryminalnym z II Komisariatu Policji KMP w Łodzi w ustaleniu miejsca pobytu i zatrzymaniu kobiety. Policjanci odzyskali również skradziony telefon. Za rozbój grozi jej kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI I ZABEZPIECZYLI GOTOWY NARKOTYK
Rawscy kryminalni zlikwidowali plantację konopi indyjskich w gminie Biała Rawska. Uprawa składała się z ponad 200 rośli, funkcjonariusze zabezpieczyli również blisko 5 kilogramów gotowej marihuany. Do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn.
UPRAWIAŁ KONOPIE, ABY PÓŹNIEJ SPRZEDAWAĆ MARIHUANĘ
Zgierscy kryminalni zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który uprawiał konopie indyjskie u swojej partnerki. Policjanci zabezpieczyli prawie 250 gramów marihuany, ponad 7 gramów mefedronu oraz 73 pozostałe po uprawie korzenie. Łodzianin może
POLICJANCI PRZECHWYCILI OGROMNY TRANSPORT TYTONIU
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Łodzi przechwycili podczas rozładunku tira wypełnionego nielegalnym tytoniem. W rękach stróżów prawa znaleźli się dwaj mężczyźni odpowiedzialni za proceder. Uszczuplenie
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!