POSIADAŁ KONTRABANDĘ I AMFETAMINĘ

POSIADAŁ KONTRABANDĘ I AMFETAMINĘ

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi, zatrzymali 48-latka, który kierował pojazdem pomimo cofniętych uprawnień. W trakcie kontroli samochodu funkcjonariusze odnaleźli ponad kilogram nielegalnej kontrabandy tytoniowej, a także 400 papierosów bez polskich znaków akcyzy.

17 sierpnia 2017 roku, około godziny 20:00 przy zbiegu ulic Wschodniej i Rewolucji, stróże prawa spostrzegli srebrne Volvo, kierowane było przez mężczyznę znanego im ze wcześniejszych notowań. Z uwagi, na podejrzenie, że może prowadzić samochód wbrew wydanemu zakazowi sądowemu, podjęto decyzję o skontrolowaniu tego pojazdu. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się, gdyż mężczyzna faktycznie nie zastosował się do decyzji organu orzekającego i kierował autem pomimo cofniętych uprawnień. Dodatkowo, we wnętrzu pojazdu odnalezione zostały wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. Policjanci nie poprzestali jednak na tym i postanowili przeszukać mieszkanie zatrzymanego. W rezultacie tej czynności odnaleziono blisko 10 kg krajanki tytoniowej, 2720 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy, a także około 20 gramów substancji psychotropowej. Badania z użyciem testera narkotykowego wykazały, że jest to amfetamina. Mężczyzna otrzymał zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu wbrew zakazowi sądowemu, posiadania wyrobów bez polskich znaków akcyzy oraz posiadania narkotyków. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto możliwe jest orzeczenie względem kierującego zakazu prowadzenia pojazdów do lat 15.

Previous NAPADLI NA EKSPEDIENTKĘ
Next USŁYSZAŁA ZARZUT ZABÓJSTWA SWOJEGO KONKUBENTA

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

WŁAMYWACZ W RĘKACH PIOTRKOWSKICH POLICJANTÓW

Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawca włamał się między innymi do sklepów mięsnych i spożywczych skąd zabrał pożywienie i pieniądze. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.

Łódź na Sygnale 0 Comments

W DOMU UKRYWAŁ NARKOTYKI

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pabianickiej komendy podczas przeszukania jednej z posesji w powiecie pabianickim zabezpieczyli blisko 1,5 kg marihuany. Zatrzymali również 25-latka mającego związek z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. Policjanci z

Łódź na Sygnale 0 Comments

MYŚLAŁ, ŻE SPOTKA SIĘ Z 14–LATKĄ A POJAWILI SIĘ POLICJANCI

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wraz sieradzkimi kryminalnymi zatrzymali 32 – latka, który próbował umawiać się w celach seksualnych z rzekomą 14-latką. Mężczyzna już usłyszał zarzut, który jest

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź