WANDAL W RĘKACH POLICJI
Doskonałe rozpoznanie pozwoliło ustalić dzielnicowemu z łęczyckiej komendy 19 – letniego wandala, który zniszczył gablotę ogłoszeniową. Wartość strat wyceniono na ponad 4000 złotych. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Na początku lutego 2017 roku dzielnicowy ustalił, że w Grabowie uszkodzono gablotę ogłoszeniową. Poszukiwania sprawcy zdarzenia policjant rozpoczął od zweryfikowania zapisu kamery, która swoim zasięgiem obejmowała zniszczoną witrynę. Pomysł szybko przyniósł zamierzone efekty. Odtwarzając nagranie mundurowy wśród grupki młodych mężczyzn rozpoznał wandala, który dokonał zniszczenia. 13 marca 2017 roku wytypowany przez dzielnicowego 19 – latek został dowieziony do miejscowej komendy, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Wartość strat wyceniono na 4 305 złotych. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna wcześniej nie wchodził w konflikt z prawem.
Może to Ci się spodoba
ŚMIERTELNY WYPADEK W ŁODZI
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 25 kwietnia 2017 roku około godziny 4:30 na al. Piłsudskiego w Łodzi na wysokości ulicy Wodnej w kierunku Widzewa.
ODPOWIE ZA POSIADANIE GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH I MARIHUANY
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi wytypowali i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie grzybów halucynogennych i marihuany. Zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
NAPADLI NA EKSPEDIENTKĘ
Policjanci łęczyckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w sklepie napadli na ekspedientkę i skradli pieniądze z kasy. Napastnikom grozi kara nawet do 12 lat więzienia. Funkcjonariusze zawnioskowali w prokuraturze, aby

0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!