W DOMU UKRYWAŁ NARKOTYKI

W DOMU UKRYWAŁ NARKOTYKI

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pabianickiej komendy podczas przeszukania jednej z posesji w powiecie pabianickim zabezpieczyli blisko 1,5 kg marihuany. Zatrzymali również 25-latka mającego związek z posiadaniem znacznej ilości narkotyków.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że mieszkaniec powiatu pabianickiego posiada w miejscu swojego zamieszkania środki odurzające. 10 marca 2017 roku  w godzinach popołudniowych stróże prawa dokładnie przeszukali wytypowaną posesję. Właściciele byli kompletnie zaskoczeni obrotem sprawy. Twierdzili, że nie wiedzieli o tym, że ich syn ma związek z procederem narkotykowym. W pokoju 25-latka oraz pomieszczeniu gospodarczym ujawniono znaczną ilość środków odurzających. Przy mężczyźnie znaleziono ukryte w bieliźnie kolejne dilerki z marihuaną. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 1,5 kg narkotyków. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 25-latkowi prokuratorskiego zarzutu posiadania znacznej ilości środków zakazanych prawem. Wobec podejrzanego sąd zastosował tymczasowy areszt. Sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous SPRAWCA ŚMIERTELNEGO WYPADKU W ZGIERZU ZATRZYMANY
Next WANDAL W RĘKACH POLICJI

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

NIELEGALNA PRODUKCJA AROMATÓW DO FAJEK WODNYCH

Policjanci z Pabianic zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ujawnili w jednym z magazynów na terenie Pabianic produkcję aromatów do fajek wodnych. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 2500 kg wkładów do fajek wodnych

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI PRZEJĘLI PONAD 10 TYSIĘCY SZTUK PODRABIANYCH TOWARÓW

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KMP w Łodzi podczas wspólnych działań z bałucka prokuraturą rejonową zabezpieczyli podrabiane towary znanych marek. Szacunkowa wartość strat dla producentów

Łódź na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI I ZABEZPIECZYLI GOTOWY NARKOTYK

Rawscy kryminalni zlikwidowali plantację konopi indyjskich w gminie Biała Rawska. Uprawa składała się z ponad 200 rośli, funkcjonariusze zabezpieczyli również blisko 5 kilogramów gotowej marihuany. Do sprawy zatrzymano trzech mężczyzn.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź