WŁAMALI SIĘ DO AUTOMATU Z GRAMI

WŁAMALI SIĘ DO AUTOMATU Z GRAMI

Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom, którzy w jednym z lokali w Łowiczu włamali się do automatu z grami, kradnąc pieniądze. Policjanci zatrzymali podejrzanych.

Kilka dni temu, policjanci z łowickiej policji zostali powiadomieni, że 13 stycznia 2017 roku w godzinach wieczornych  doszło do kradzieży z włamaniem do automatu z grami losowymi w jednym z lokali w centrum Łowicza . Z ustaleń wynikało, że nieznani sprawcy włamali się do jednego z automatów, znajdujących się w lokalu, wybijając szybę ekranu.  Z maszyny ukradli pieniądze. Ponadto próbowali jeszcze dostać się do dwóch automatów, lecz nie mogli pokonać zabezpieczenia. Kryminalni po zgłoszeniu natychmiast rozpoczęli działania, aby ustalić i zatrzymać sprawców włamania. Dobre rozpoznanie pozwoliło na wytypowanie podejrzewanych w tej sprawie osób. Pomocny w ustaleniach był również monitoring. 26 stycznia kryminalni zapukali do drzwi mieszkań dwóch mężczyzn 26 i 28 -latka z Łowicza. Trafili do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Obydwaj są znani policji, notowani głównie za przestępstwa przeciwko mieniu. Zatrzymanie trzeciego sprawcy jest kwestią czasu. Trwa szacowanie  poniesionych strat oraz  skradzionej kwoty. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Łowiczu zastosowano wobec podejrzanych dozór policyjny.

Previous ARESZT ZA NAPAD NA SKLEP
Next PODEJRZANY O KŁUSOWNICTWO W RĘKACH POLICJANTÓW

Może to Ci się spodoba

Łódź na Sygnale 0 Comments

WYWIADOWCY ZATRZYMALI PODEJRZEWANYCH O ROZBÓJ

Funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi, zatrzymali młodych napastników, którzy chwilę wcześniej napadli na przypadkowo spotkanego mężczyznę. Pokrzywdzony, który usnął na ławce w parku został obudzony przez dwóch 20-kilku latków.

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANI ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

19 czerwca 2017 roku sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w sprawie materiałami zadecydował, że dwaj radomszczanie w wieku 41 i 55 lat najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie w

Łódź na Sygnale 0 Comments

ZNISZCZYLI 6 AUT

Policjanci z VIII Komisariatu zatrzymali 6 mężczyzn odpowiedzialnych za zniszczenie pojazdów zaparkowanych przy ulicy Gałczyńskiego w Łodzi. Łącznie straty spowodowane ich działaniem oszacowano na ponad 3000 złotych. 9 kwietnia 2017

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź